Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm ballag és nem...

Norbyka28 kérdése:

A barátnőm ballag és nem akarja hogy az apja új barátnője ott legyen mert akkor az anyja nem megy el mit tegyen?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljen erről az apjával, mást nem tud tenni. Az én férjem apja nem egy csipkelelkű ember (konkrétan egy tahó :D ) mégis megértette, hogy egyedül kell eljönnie az esküvőnkre, mert anyósom -érthető okokból- nem megy el olyan eseményre, ahol az a nő is jelen van, aki miatt szétesett a családja.
2013. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon új akkor szerintem semmi keresni valója a ballagáson
2013. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az anyjának több joga van ott lenni. Az apja pedig ne hagyja ki a saját lánya ballagását még akkor sem, ha az új barátnőjét nem látják ott szívesen.

Amúgy mik a körülmények? Az új barátnő miatt mentek szét, vagy korábban?

2013. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérje meg az édesapját, hogy hagyja otthon a barátnőjét.


Ez egyébként is egy családi ünnep, az édesapa barátnőjének nem sok keresnivalója van ott, ha nem évek óta éltettársak, és ha az ünnepelt egyébként sem kedveli.

2013. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérje meg az anyát, hogy az ő váláuk miatt ne ő szenvedjen.
2013. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nyolcadikos ballagásom úgy nézett ki, hogy az udvaron székeken ültünk mi a rokonok meg velünk szemben a lelátón. Közvetlenül velem szemben ült velem az apám és a terhes új barátnője, tőlük jóóó távol anyám a nagyanyámékkal. Kicsit sem éreztem magam kellemetlenül gondolhatod. De akkoriban az én véleményem senkit sem érdekelt.
2013. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elmondanom apukádnak a helyedben, hogy számomra fontosabb az édesanyám, mint az új barátnője, tehát megkéred szépen, hogy mivel ez most a te napod lesz, azért, hogy eljöjjön anyukád, ő szépen hagyja otthon a barátnőjét.

AVAGY a ballagási ünnepségre beszéld rá valahogy anyukádat, azt az udvar vagy aula másik sarkában is végignézheti, a közös családi ünneplést pedig tartsátok külön külön.

2013. jún. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok... Rád értelmeztem véletlen, nem a barátnődre, de a lényeg ugyanaz. :)
2013. jún. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez volt. Megkértem és a lányom is megkérte az exem, hogy a lányunk ballagására egyedül jöjjön, mert családi esemény. Nem volt rá hajlandó, hozta a barátnőjét.


A ballagáson ott voltam, de az utána következő ebéden nem. Az exem volt ott a barátnőjével....

2013. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!