Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bízzak meg benne? Elsö...

Hogy bízzak meg benne? Elsö soron régebbi kapcsolatban élő, nök, férfiak válaszát várom. Tényleg csak komoly válaszokat várok mert nagyon fontos nekem!

Figyelt kérdés
Van egy 2éves kapcsolatom,bár nem volt soha normális mert volt pár olyan dolga amit nehezen de megbocsájtottam.Mostanra döntöttem úgy,hogy összeköltöznék vele.Mire elmondtam volna neki megint az történt mint máskor .Szerintem megcsal.Az a baj nem tudom bizonyitani de én konkrétan tudom.Tagad persze! Ne irjátok ,hogy hülye vagyok mert ezt anélkül is tudom.Hogy tudnám rábizonyitani ?Köszi ha van valami okos ötlete valakinek

2013. jún. 5. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
NE akarj bizonyítani, hanem egyszerüen hagyd ott.
2013. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy megcsal? Ha valóban megcsal, akkor sem javaslom az összeköltözést, de ha nem csalt meg, és te nem bízol benne, akkor sem jó ötlet az összeköltözés? Régebben már megcsalt? Mert akkor érhető, hogy nem bízol benne...
2013. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod konkrétan?

Mit érsz vele, ha rábizonyítod? Ha nem bízol benne, vess véget a kapcsolatnak, ehhez nem kell bizonyíték.

2013. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az összeköltözés után nem kérdőjelet akartam írni, kijelentés szántam - 2-es vagyok :)
2013. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges bizonyítani! Minek? Ő tudja, te is tudod, kinek kell itt bizonygatni bármit is? Neked azt kell eldönteni, hogy mit akarsz a továbbiakban, vele maradni, vagy szakítani!
2013. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akár megcsal, akár nem, bizalom nélkül fölösleges összeköltözni és szerintem fölösleges együtt maradni.
2013. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kinek akarod bizonyitani?

magadnak?

másnak?

neki akarod megmutatni hogy bizonyitott?


ha a technikai részletek érdekelnek irj privit van pár ötletem hogy bizonyithatod rá de nem érdemes itt leirnom mert ha olvassa ezt akkor esetetleg meghiusul a törekvésed...

2013. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg! Ha te tudod, akkor kinek szeretnéd bizonyítani? Vagy, ha találsz valami konkrét bizonyítékot, amit az orra alá tudsz dörgölni, az mit változtat meg? De most nem kötözködésképp, tényleg miért kellene bizonyítani?
2013. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk én el nem bírnám képzelni, hogy összeköltözzek valakivel, akiben nem bízunk meg egymásban maradéktalanul, de a szerelem nagy hülyeségekre képes, mint tudjuk.


Te gyanakszol, ő tagad. Valószínűleg egyik sem fog változni.

Tegyük fel, nem csal meg, te pedig igazságtalanul gyanúsítod. Nekem ez a helyében iszonyú rosszul esne, hogy hiába mond bármit, csak az a válasz, hogy "ne hazudj, úgyis tudom", te pedig valószínűleg sosem tudnál megszabadulni a gyanakvástól. Ez kinek lenne jó? Lassan felőrölné a kapcsolatotokat.

Ha meg van alapja a gyanakvásodnak, megint csak nem tudom, mennyi jövője lenne a kapcsolatnak? Ő tudja, hogy te tudod, és mégis dúl a love? Na ne már.


Ha rábizonyítod, gondolom, szakítasz vele.

Ha nem bizonyítod rá, a bizonytalanság fog zátonyra vinni.


Ne haragudj, hogy ezt mondom, de egy bizalom nélküli kapcsolatnak szerintem nincs sok jövője.

2013. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyen női megérzéseknek sok esetben nagyon is van alapjuk.Gondolom,hogy az bántja a csőrödet,hogy sejted az igazat,de a párod nem ismeri be semmi áron.Lebuktatás nélkül nyilván nem is fogja,de szerintem nem ezen van a hangsúly.Ha a kapcsolat zátonyra futott,részedről nincs bizalom,részéről nincs őszinteség,értelmetlen folytatni,vagy bárkire bármit rábizonyítani.
2013. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!