Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bízzak meg benne? Elsö...

Hogy bízzak meg benne? Elsö soron régebbi kapcsolatban élő, nök, férfiak válaszát várom. Tényleg csak komoly válaszokat várok mert nagyon fontos nekem!

Figyelt kérdés
Van egy 2éves kapcsolatom,bár nem volt soha normális mert volt pár olyan dolga amit nehezen de megbocsájtottam.Mostanra döntöttem úgy,hogy összeköltöznék vele.Mire elmondtam volna neki megint az történt mint máskor .Szerintem megcsal.Az a baj nem tudom bizonyitani de én konkrétan tudom.Tagad persze! Ne irjátok ,hogy hülye vagyok mert ezt anélkül is tudom.Hogy tudnám rábizonyitani ?Köszi ha van valami okos ötlete valakinek

2013. jún. 5. 13:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én sem értem,ha biztos vagy benne, akkor miér nem hagyod ott?
2013. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a bizalom akkor nagyon korai összeköltözni.
2013. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!