Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Regisztrált egy szexpartnerker...

Regisztrált egy szexpartnerkereső oldalra, szakítsak?

Figyelt kérdés

1 hónapja regisztrált egy ilyen oldalra, hogy ő egy egyedül élő fiú, érdeklik az egyéjszakás, ...

Megnézett millió csajt, 2-nek írt, hogy találkozna velük, megismerné őket..

Most meg jön a dumával, hogy csaj kíváncsi volt a felhozatalra, nem is akart velük találkozni..


Na mit tennétek a helyemben? 1,5 éves kapcsolat


2013. jún. 6. 21:33
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Annyit beszéltünk ilyenekről, mert nekem ez volt a félelmem hogy ő ki akarja még élni magát, de 50000x elmondta, hogy ilyenről szó sincs, más nem is érdekli...
2013. jún. 6. 21:45
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Miért beszéltetek már annyit róla?

Volt más eset is?

2013. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
85%
Ez már túlmutat a kíváncsiságon, én szakítanék.
2013. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Nem erről, hanem hogy megcsalna-e ha úgy adódna..

Igazából sosem tudtam bízni benne 100%-osan...

2013. jún. 6. 21:49
 15/42 anonim válasza:
100%
Sztem mar megunt,csak nem akar megbantani....szexualisan kezd kivonulni beloled...sajnos o mar mast akar.
2013. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Akkor mostmár szabadon mehet bárkihez...
2013. jún. 6. 21:51
 17/42 anonim válasza:
76%
Sztem mar megunt,csak nem akar megbantani....szexualisan kezd kivonulni beloled...sajnos o mar mast akar.
2013. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Már a regisztráció is arra utal hogy valami nincs rendben.Én szakítanék.
2013. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de szerintem hagyd őt a csudába! Felejtsd el! 1,5 év elég rövid idő, mondjuk ilyen dolog után egy hosszabb kapcsolatot sem folytatnék. Úgyis meg fog csalni, most hogy ez kiderült, majd egy másik oldalra regisztrál, vagy másképp oldja meg, de mindenképpen megoldja valahogy. Hát kell ez neked? Miközben olyan rendes pasik vannak rajta kívül...
2013. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

"Most meg jön a dumával, hogy csaj kíváncsi volt a felhozatalra, nem is akart velük találkozni.. "


Ez meglehetősen gyenge kifogás. Gomdolom rajtakaptad, rákérdeztél, ő meg hirtelen nem tudott frappánsabb/hihetőbb hazugságot kitalálni. Aki "kíváncsi a felhozatalra" az körülnéz az utcán, vagy beül egy bárba, de nem írogat nőknek, hogy találkozna velük.


A nők persze rendszerint még az ilyen gyengus kifogást is elhiszik, mert EL AKARJÁK HINNI... de ha vele maradsz is, hogy ne boruljon fel a megszokott életed, ne maradj egyedül, akkor sem leszel már boldog vele. Nemcsak a bizalmatlanság miatt, hanem mert valójában te is érzed, hogy ez kamu, így mennyire megalázó úgy tenni, mintha minden rendben volna. Megeszi az önbecsülésedet ez az ember, ha vele maradsz. Akad neked ezerszer különb férfi is.

2013. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!