Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Regisztrált egy szexpartnerker...

Regisztrált egy szexpartnerkereső oldalra, szakítsak?

Figyelt kérdés

1 hónapja regisztrált egy ilyen oldalra, hogy ő egy egyedül élő fiú, érdeklik az egyéjszakás, ...

Megnézett millió csajt, 2-nek írt, hogy találkozna velük, megismerné őket..

Most meg jön a dumával, hogy csaj kíváncsi volt a felhozatalra, nem is akart velük találkozni..


Na mit tennétek a helyemben? 1,5 éves kapcsolat


2013. jún. 6. 21:33
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
ez az ideája, hogy 2miylen csajok vannak ott"?. Jézus... milyen csajok lennének már, ez ugyanolyan partnerkereső, mint a többi, ugyanazok az emberek vannak fönn ott, mint a villamosmegállóban. Éretlen a barátod evvel a világképpel.
2013. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Nyugi 1 szavat sem hiszem el.

Beleptem, meglattan hogy irt levelet, elolvastam es bennem akkor megszunt minden erzes

Kb egy pillanatra megfordult a fejemben hogy megbocsajtok.. de ahhoz nagyon sokat kene tennie

2013. jún. 6. 22:17
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen szakíts. Ez nem kiváncsiság.
2013. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Bar meg egyszer muszaj leszek talalkozni vele... ra se nezek... elintezem egy fel perc alat..
2013. jún. 6. 22:23
 25/42 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező, ennyire nem lehetsz önbizalom-hiányos... most nem azért, ha én most fognám, és beregisztrálnék egy szexpartner-kereső oldalra nyálcsorgatni, akkor a zasszony kiröhögne, és kajánul érdeklődne, hogy "na, milyen a felhozatal" ... ahogy fordított esetben kb én is.


Talán ezért vagyunk együtt 17. éve... mert azért vagyunk együtt, mert egymással akarunk élni a jóban meg a rosszban, egymásban bízunk (nem abban, hogy a másik regisztrál-e egy szexpartner-keresőre, hanem az életünkben)... most nem azért mondom, de amelyik nő ennyiért otthagyna mert ennyire nem bízik se önmagában se bennem, az hagyjon ott. Jobban járok...

2013. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
25: Igazad van, de a Kérdezőéknek nincsen meg az a közös élet, amiben Te bízol, ami Neked van közös metszet valakivel, akivel már egymásra találtatok, és amire építetek 16 éve. Csak egy kezdettől fogva bizonytalan érzés a másik iránt, hogy nem ismeri eléggé.... és a határozott érzés, hogy van őbenne valami, amit még nem ismer, pedig fontos lenne ismerni, mert biztosan nem tetszene neki. Ez most lehet az is, hogy ms a világképük, az egyik szexközpontú kapcsolatot akar, a másik meg családot. Egy iylen regisztráltál-nem regisztráltál azért fontos jel, mert olyat tett a másik, ami nem illett az eddigi képbe.
2013. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

#25: en is olyan vagyok, hogy ha eppen valami olyan reklam jon be, ahol valami tuzes szoszi kejeleg, megbeszelem a baratommal, hogy ja, ennek lehetne adni rendesen. Ha tobb no jon be, azt is vegignezhetjuk, es megbeszelhetjuk melyik jo no melyik nem. De egy tarskeresore REGISZTRALNI az tarskeresest/szexpartner keresest jelent, tehat annak nem a szemgyonyorkodtetes a celja, hanem az ismerkedes.

Ha mondjuk a baratom fellepne egy ilyen oldalra en is megkerdeznem milyen a felhozatal, es ki is rohognenk jo nehany suncit, de ha mar irogatni kezdene nekik, meg sajat profilt csinalna mondvan "kivancsi milyen nok vannak fent" na az mar nem fer bele.

2013. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
25-ös: azért nem kis különbség van egy regisztrálás (és esetleg pár napon belül bekövetkező törlés) és a konkrét levelezések között...Vagy te megaláznád ilyesmivel a párodat? Ha igen, akkor gratulálok, én erre nem lennék olyan büszke.
2013. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
25%

#27, ez nem csak a szemgyönyörködtetésről szól, sok embert azért érdekel, hogy attól, mert ő most egy párkapcsolatban él mert abban akar élni, még férfiasnak/nőiesnek - vonzónak - tartja-e a másik nem. És engem pl. kifejezetten inspirál, ha tudom, hogy a párom nem a "nem akadt jobb neked, azért vagy mellettem" effektből van mellettem, hanem arról szól a történet, hogy bőven kellene más férfiaknak is, DE neki én kellek - és viszont.

Namost ez a nőknél azért egy egyszerűbb eset, őket leszólítják, megfordulnak utánuk, stb... tehát kapnak visszajelzéseket spontán módon is. Egy férfi azért közel sem ezen a szinten, ott ma egy módszer, ha felregisztrál valami anonim oldalra, és következmények nélkül kipróbálja, képes lenne-e még hódítani, bír-e még férfi-vonzerővel... ennyi.

2013. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
0%

#28 "Vagy te megaláznád ilyesmivel a párodat? Ha igen, akkor gratulálok, én erre nem lennék olyan büszke." - tudod, az én párom értelmesebb nő annál, mint hogy egy ilyen dolgot megalázónak tartson a saját maga számára. És de, erre kifejezetten büszke vagyok, őszintén szólva borzalmasan zavarna, ha "csak olyan jutna" akit egy netes levelezéssel is meg lehet alázni...:)


Legyen már egy kis önbizalmatok, önbecsülésetek, könyörgöm...

2013. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!