Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Regisztrált egy szexpartnerker...

Regisztrált egy szexpartnerkereső oldalra, szakítsak?

Figyelt kérdés

1 hónapja regisztrált egy ilyen oldalra, hogy ő egy egyedül élő fiú, érdeklik az egyéjszakás, ...

Megnézett millió csajt, 2-nek írt, hogy találkozna velük, megismerné őket..

Most meg jön a dumával, hogy csaj kíváncsi volt a felhozatalra, nem is akart velük találkozni..


Na mit tennétek a helyemben? 1,5 éves kapcsolat


2013. jún. 6. 21:33
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
#29: manapsag azert mar egyszerubb a ferfiaknak is, es akkor mar legyen artatlan szemezgetes a buszon egy kerekseggu csajjal, mint beszelgetes egy tarskereso oldalon. Mar maga a gondolat sulyos, hogy vagy szexert vagy flortert levelezni kezd egy novel. Inkabb mozdulj ki bulizni, velunk mar fordult elo, hogy ugy probalt ramaszni a kiscsaj a baratomra, hogy ott alltam kicsivel mellettuk. Eleg pofatlan, legalabb varta volna meg mig elvonulok pisilni vagy barmi. Szoval mar ferfikent is van jopar lehetoseg, ami kevesbe komoly egy ilyen levelezgetesnel, de megis pozitiv visszajelzes.
2013. jún. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
A párod még nem élte ki magát valószínűleg, én személyszerint egy ilyen húzás után kib*sznám, mint macskát szarni. Aztán éljen boldogan, ahogy neki jólesik. Te meg keress olyan férfit, akit csak te érdekelsz, mert léteznek még rendes fickók is, ezt elhiheted.
2013. jún. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Hova tűnt az abszolút bunkó válaszom?
2013. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Ahova való,a net kukába!
2013. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

"csak arra voltam kíváncsi, hogy tényleg lehet-e ilyen egyszerűen találni egyéjszakás kalandot,, ahogy a ő is mindig mondta"


"tudom, hogy nincs értelme soha nem is akarnék ilyet" (egyéjszakást)


"mert szerettem volna tudni, hogy valóban lehete úgy nőhöz jutni, mint ahogy azt ő is mondta

nem is akartam soha megcsalni"


"tudom, egyszerűen csak szerettem volna tisztába lenni a lehetőségeimmel, ennyi"


Ezeket mondta egy közös ismerősünknek. Mit gondoltok? Engem nem hatott meg.

2013. jún. 7. 15:20
 36/42 anonim ***** válasza:

Mondjak valamit az a valóság lesz bár le leszek pontozva.

Az volt,hogy én is szextárskeresőn keresgéltem nőként,de azért,mert nem akartam túl komolyan elkötelezni magam.Nem is voltam hajlandó szexelni elsőre,nekem kell egy kis idő.


Kifogtam egy olyant ,aki váltig állította,hogy egyedülálló.


Mint kiderült fél éves szextárskeresős kapcsolatai voltak a neten.


Aztán 3 hónap után rákérdeztem vallja be van e párja,mert akkor én lelépnék.Esküdözött,hogy nincs,ki se ejthettem más nő nevét.Aztán kiderült,hogy férj másfél év után.Amúgy nem látszott rajta simán mutatkozott velem nyilvános helyen.


Amúgy kitálaltam a feleségnek,mikor kiderült,mivel én tiszta voltam és tényleg egyedülálló férfit kerestem,még ha itt is.


Ott tartunk,hogy csak bonyodalom van ebből,mert a feleséget sem meri lekoptatni,de rólam sem kopik le,mert én szeretném már lekoptatni teljesen.

2013. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
mármint a feleséget sem meri otthagyni azt akartam írni,de én nem is akarom,el akarom felejteni ezt az egészet
2013. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
és mi akadályoz meg benne, hogy elfelejtsed?
2013. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Hát,hogy nem kopik le most sem,üzenget....
2013. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes evvel a kapcsolattal vesződnöd, és nem csak amiatt, mert a párod másfelé kacsintgat. Te magad írtad, hogy sosem tudtál benne teljesen megbízni, ezek után, ha meg is bocsátanál neki, biztosan ott lenne a félsz. Egyébként meg elég hülye indok, mert kíváncsiságot még csak-csak rá lehetne erőltetni a magyarázatára (bár ha kíváncsi lennék az ilyen helyek felhozatalára, biztos vicceskedve kérdezném a barátnőmtől, hogy vajon kik lehetnek ott, nézzük meg együtt:D), de azt, hogy írt is, már nem.
2013. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!