Normalis vagyok en?

Figyelt kérdés

Ugyerzem gyereket akarok.

A csaladban most annyi pici baba szuletett en meg mindig is imadtam oket es ugyerzem ha most lenne nem vetetnem el.A baj csak az hogy 17 vagyok...

Most ez csak egy ilyen fellangolas bennem vagy mi?


2013. jún. 8. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Normális vagy, de előbb tanulj, fejezd be sulit.

Lehet hogy most fellángolás van a sok pici baba miatt, de ha szeretnél gyereket, az az érzés megmarad.

2013. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, csak fellángolás. És nem egészen normális dolog, ha valaki 17 évesen mindenáron gyereket akar - amikor még ő maga is éretlen.


Tanulj, fejezd be a sulit. Neked most nem a szülés ideje van, hanem a virágzásé.

2013. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális,én is szeretnék és már várom,hogy lehessen...de nekem is tanulnom kell és tisztában vagyok azzal,hogy igenis ez nagy felelősséggel jár.

Lehet fellángolás és egyik pillanatról a másikra nagyon akarod,de ha meglenne akkor nincs választás...ez a dolog addig szól amíg élsz.Már akkor nem lehet azt mondani,hogy 'ó mégsem,mert sok a gond vele'...ezzel mindenképp tisztában kell lenned:)

Szerintem tervezgesd a jövődet és minden oké lesz később: P

2013. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és persze jó anyuka lesz belőled:)) ez lemaradt.
2013. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!