Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy a szüleim szerint alkoholista vagyok, mert megiszok hetente pár sört, nagyrészt meló után?

Figyelt kérdés
Fater cigizik mint állat.. de azzal természetesen semmi gond nincs szerintünk..ellenben a heti pár doboz sör az masszív alkoholizmus

2013. máj. 31. 12:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez megy, nincs igazuk.

Tegnap este én is ittam két dobozzal, na és?

2013. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%

Nem normális, viszont tökéletes úton haladsz. Nyáron nem gond a heti pár doboz, de ha egész évben ez megy nálad, akkor figyelj oda a szüleid intelmére.


Hamar hozzászokhatsz és onnantól lejtőre kerülsz. Állásod elveszíted, és a végén hajléktalan leszel.


De pár sör tényleg nem a világ, feltéve ha nem mindennap nyomod.


Éljen a sör!

2013. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

van hogy 1 hétig nem is iszok mert kedvem sincs...de fáradtan sokszor jól esik bedobni egy két sört.. nem tűnik fel hogy én nem függök tőle? nem is voltam részeg hónapok óta...


nem tudom mennyivel magasztosabb nikotinfüggőnek lenni..


de amúgy én már észrevettem hogy bármit is csinál az ember úgyis piszkálni fogják valamiért. ha nem a saját szülei majd a rokonok tesznek róla hogy még véletlenül se érezze magát jól az ember. ha nincs melód, azért, ha van akkor miért nincs csajod, ha van csajod akkor miért ő és milyen ilyen, miért nem házasodsz meg vele, miért nincs több barátod, ha vannak barátaid miért mész el velük annyiszor inni..sose jó semmi..

2013. máj. 31. 12:29
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

"Nyáron nem gond a heti pár doboz"


Miért? Nyáron miért nem gond?

2013. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én naponta egy-két deci bort iszok meg (nem kannásat).

A sört utálom, egyedül nyáron csúszik a narancsos, ha valami fizikai munkát végzek.

2013. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nincs alkoholista a családotokban? Én úgy vettem észre ezek a családok paráznak a normális alkoholfogyasztáson is, mert félnek, hogy úgy végzi az a családtag is.

Párom családjában is az volt, hogy én itatom... Mert ha átmentünk szüleimhez egy vacsorára ittunk egy pohár bort közösen (egyébként nem szoktak szüleim sem, csak ha vendég, vagy mi megyünk) Beülünk egy héten egyszer-kétszer barátokkal valahova, ilyenkor lemegy egy kis sör is a kóla mellett. Nem mindig van ez így persze. De szerintük én itatom:)

2013. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"fáradtan sokszor jól esik bedobni egy két sört"


Szerintem attól függ, miért esik jól. Ha azért, mert "ellazít", akkor ebből kialakulhat a függés. Egy fél liter vizet megiszol helyette, százszor jobban esik a testednek.

2013. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Van aki nem teszi le a maga anyagát és mégis félti a gyerekét egy másiktól. Talán annó ő is így volt a nikotinnal, hogy csak módjával, meg úgyis leteszem , és most megnézheted.
2013. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves vagy. Ha mondjuk 16, akkor sok. Ha elmúltál mondjuk 20, akkor nem.
2013. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó. Mindkettőről illene leszokni. A cigiről éppúgy, mint a sörről. Sem heti rendszerességgel, sem minden nap nem jó egyik sem. Max. évente néhány alkalommal. Egyik sem jobb, mint a másik, értelmetlen a vita róla.
2013. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!