Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok de nem akarom...

Terhes vagyok de nem akarom megtartani. Hogy mondjam el ezt a páromnak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 15:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te normális vagy?!

A havi internet, nekünk 10 000Ft, a párom 15 éves fiára pedig 35 000Ft-ot költünk havonta. És ebben még nincs benne az itthoni kaja, rezsi, esetleges gyógyszerek, szórakozás.

Attól, h valakinek van internete és nem éhezik, meg telik egy-két hétvégi bulira, vagy tudomisénmire. Az még nem azt jelenti, h belefér egy gyerek is. Pláne hogy a nő ilyenkor min 1-2, ha nem 3 évre kiesik a munkából.

2013. jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%

Igen, normális vagyok. Két gyereket nevelek, az egyik még pelenkás, tehát elég sokba kerül, a másik óvodás. A kettőre együtt költünk 35-40ezret, és mindenük megvan.

Nem olyan drága a gyereknevelés, mint ahogy beléd sulykolják. Egy kamasz valóban kb 35ezer Ft-ba kerül fejenként, de egy felnőtt kb 50ezer. De nem most kell az egyetemi tanulmányaihoz is szükséges pénzzel rendelkezned, hanem fokozatosan. Takarékosság meg ilyesmi.

10ezretek már van, már csak 10-et kell előteremtetni a gyerekhez, ha ilyen anyagiasan gondolkodsz. Az abortusz eleve 28500Ft, abból 1500 Ft híján meglenne a 3 havi plusz 10ezer... Nézd, még munkakeresésben is tudok talán segíteni.

Egy életet ne tárgyiasítsunk, anyagiasítsunk szerintem. Vagy elkezdhetnéd kiszámolni, hogy te mennyibe kerülsz magadnak, a párodnak, adott esetben a társadalomnak...


A pszichológus óradíja 7-10000 Ft lesz... Egy alkalom nem biztos, hogy elég lesz, úgyhogy lehet, hogy az abortusz után is le kell majd mondanod az internetet, vagy pár bulibeugrót...

2013. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

Le leszek pontozva, de szerintem ne mondd el neki. Én nem tenném. Kérd meg egy barátnőd, kísérjen el a műtétre. Egy napos operáció, nem kell, hogy tudjon róla. Esetleg mondhatod, hogy cisztát távolítanak el belőled.

Az abortuszra sok párkapcsolat ráment már.

2013. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mert majd azt mondja, hogy azért nem akarom megtartani mert nem az övé."


Ebben a pillanatban elhagynám! Ha ennyire nem bízik meg bennem, és ilyennel megvádol, akkor takarodjon az életemből!

2013. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%
13-as a titkolózásra is ráment nagyon sok kapcsolat. Legalább álljon elé és mondja el. A férfiból is van az a gyerek, joga van tudni, hogy lehetett volna egy gyereke.
2013. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!