Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak erre a páromnak?

Mit mondjak erre a páromnak?

Figyelt kérdés

1 éve nem találok állást, voltam már több helyen interjún mégsem sikerül semmi. A páromon azt látom, hogy arra gyanakszik már hogy nem is akarok elhelyezkedni. Pedig de!! Én is szeretnék saját keresetet, de sajnos mégsem sikerül semmi. Szinte hetente feljön már a téma és olyankor mindig borzasztó rosszul érzem magam...


Ő nem érti hol szúrhatom el. Sajnos én sem.



2013. máj. 16. 08:43
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Hány helyre adtad be a pályázatodat? Mi a végzettséged? Hány év munkatapasztalatod van? Az ország melyik részén élsz?
2013. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Csak az önéletrajzokat küldözhgeted vagy járod a várost és kopogtatsz??? Csak mert manapság sak életrajz küldözgetéssel nem mész olyan sokra.... Persze nem tudom miylen munkát keresel, de ajánlatos a nayakadban venni a várost és szeélyesen bemenni üzletekbe irodaházakba önkormányzatba (ha Bp-en keresel akkor az önkormányzatokba) és megkérdezni hogy van-e munka tudnak-e ajánlani valamit.
2013. máj. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Bp. Nem számolom, van amikor napi 5-10 helyre is elmegy a pályázatom, de van amikor csak 1-2 hirdetést találok ami jó lehet. Középfokú végzettségem van.
2013. máj. 16. 08:51
 4/46 A kérdező kommentje:
Már próbáltam személyesen is. Eltették az önéletrajzom, volt interjú is. Azt mondták ha lesz valami szólnak. De eddig sehol semmi...
2013. máj. 16. 08:52
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Minél több ismerősnek szóljál, hogy állást keresel, és járd a várost, nézd meg hol vannak kitéve hirdetések, ahová vásárolni jársz ott is szólj az eladóknak, hogy tudnak-e valamit.
2013. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Ruházati üzletek,meki és hasonlók?Gyárba szalag mellé?

Ilyeneket is próbáltál?

2013. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg neki, mennyi állásra és milyenekre jelentkeztél. Ha látni fogja hogy nem válogatsz és mindenhova beadod az önéletrajzod, akkor nem hiszem hogy piszkálni fog.


Ha nagyobb városban éltek, akkor sétálj a forgalmasabb utcákon, ott szokott lenni kiírva üzletek ajtajára is, hogy keresnek munkaerőt.

2013. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Jut eszembe,facebokk, Szárnyas fejvadász,keress rá,naponta rengeteget tesz fel,nagy része pest és középfokú végzetséget igénylő.
2013. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
6%

Duma.


Tesco, Auchen stb. tárt karokkal várja az embereket.

Van két kezed, ideiglenesen tudsz takaritani is. Bármit amiből pénzt lehet csinálni.


Az 1 év-az árulkodik. Az, hogy pár hónapig nincs, az oké, de 1 év az már átlátszó.

2013. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Budapest, remek. Akkor a plázákat is járd körbe.


pár napja sétáltunk a Király utcán, ott két helyen is láttam eladód keresünk kiírást.

2013. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!