Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámnak 22 évvel fiatalabb...

Apámnak 22 évvel fiatalabb nője van, nem abnormális ez?

Figyelt kérdés
Apum és anyum egy éve váltak el. Anyummal lakom, nővérem,aki 21 éves pedig apummal. (Én 16 vagyok) Apum mindig is konzervatív típusú volt, anyum volt a fiatalosabb. A válás óta apám eljár bulizni, mindig meséli mik történtek, minden buliban összeszed egy csajt stb,ami nem is lenne baj, az ő dolga,felnőtt, azt csinál amit akar. Azonban most egy csajjal elég komolyra fordultak a dolgok. A csaj 20!!! éves, még iskolába jár, tipikus szoli-műköröm kombó. Holnap megyünk kirándulni, és nagyon célozgat rá, hogy jön a nő is. Már többször aludt apumnál, úgy hogy nővérem otthon volt, nővérem sincs kibékülve a helyzettel, tekintve hogy a csaj fiatalabb nála. Nem bánnám ha lenne nője, de legalább harminc éves lenne. Mit akar egy húsz éves apámtól? Szerintem csak a pénzét... Félek hogy holnap nem fogom tudni befogni a számat.
2013. jún. 12. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
nem
2013. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Enyem ugyan ezt csinalja, de soha nem fordul komolyra a dolog, es be sem mutatja oket. Hat eve 3honap volt a leghosszabb, amig egy novel volt, de mellette is voltak masok. A legidosebb eddig 26eves volt, en 18 vagyok. En jokat mosolygok rajta, hogy hogyan lehet egy no ennyire ostoba, hogy azt hiszi, majd o megvaltoztatja apukam, mikor o teljesen nyilt lapokkal jatszik, szamtalanszor elmondja nekik, hogy csak szex, semmi mas.

Nem normalis, de hat ha ebben leli oromet, en ugyan nem banom.

2013. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem igazan megszokott, de szerintem nem tart sokaig. Addig pedig edesapad kedveert inkabb ne mondj semmi bantot feleslegesen.
2013. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Jól írod, apádon erőt vett a kapuzárási pánik, jó, hogy nem 15 éves az új nője. Rendszerint ez úgy végződik, hogy a fiatal nő jól lestrapálja a középkorú vagy idősebb férfit (csont és bőr lesz a sok "házimunkától"), elszedi minden vagyonát, aztán egy bőrönddel kidobja. Ha a férfi még sem vált el, akkor megpróbálja visszakönyörögni magát az elhagyott családjához. Ha semmi sem sikerül, ezekből a férfiakból hajléktalan vagy szálláslakó lesz. Nem a fejükkel gondolkodnak, sajnos.
2013. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Próbálok normálisan viselkedni, de nehéz lesz. Eddig apumnak 3 nője volt, most a másik kettőt dobta ezért a csajért. De azt sem fogom jó szemmel nézni, hogy lehúzza apámat.
2013. jún. 12. 22:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló cipőben, sajnos a férfiak hajlamosak 50 körül megbolondulni. Én felhánytam neki a dolgot, kifejeztem nemtetszásem,és az lett a vége, hogy jól megsértődött, mivel úgy gondolta, hogy én sajnálom tőle a szórakozást, és nem tetszik nekem, hogy ő jól érzi magát.

Nyugi, nem fog sokáig tartani. Csak kicsit megfeji anyagilag, utána tipli.

2013. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Nitókrisz ***** válasza:
51%
Na, bocsi de en irok egy ellenpeldat. Bar ez ember fuggo persze. Nekem az elso szerelmem es kapcsolatom 25 evvel volt idosebb nalam. Nem fejtem meg, nem keszitettem ki es husz evig egyutt eltunk normalisan. Ilyen is van kepzeld. Nem a korkulonbsegen mulik, hogy egy kapcsolat normalis-e. Viszont ketlem, hogy egy komolyabb kapcsolatra kepes lenne egy uliban felszedett "szoli-mukorom kombo" :) de nem az en dolgom iteletet mondani valakirol, akit nem is ismerek. Szerintem elobb te is ismerd meg :) a vegen meg kiderul, hogy nem is rossz fej! Ha megsem, akkor erre ugyis ra fog jonni apukad is, ha eloszlik a rozsaszin kod.
2013. jún. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha normális, ha nem, sok mindent nem tudsz tenni...


Oszthatod apádat, meg a csajt, akár a kettőt egyszerre is, de attól a végén azt csinálnak, amit ők akarnak.

2013. jún. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nagyon szóljatok bele hogy apukátok mit csinál!

Ő tudja.Felnőtt.

Ha kihasználják és ő hagyja,hát akkor megérdemli!

Biztos kapuzárási pánikja van,és azt hiszi ha ilyen kis fiatal barátnője van,ő is megfiatalodik!

2013. jún. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez gáz, de apád az x milliomodik ilyen veréb. A pin@szag így hat az idősödő férfiakra, nincs mit tenni. Én megkérdezném fatert, hogy mit tervez, örökbe fogadja?
2013. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!