Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire zavarna az...

Lányok! Mennyire zavarna az titeket ha a pasinak gyereke van?

Figyelt kérdés

Háromszor találkoztam egy lánnyal és mind a három jól sikerült, úgy néz ki, hogy össze is fogunk jönni. Nem beszéltem neki annyira az életemnek erről a részéről és nem is tudom hogyan mondjam el neki mert félek, hogy akkor megváltozik. Szóval van egy (nem tervezett) 1 éves fiam akivel rendszeresen foglalkozom, de az anyukájával már nincs köztünk semmi, max utálat az ő részéről, nekem nincs véleményem róla. Az érdekelne, hogy egy fiatal 20 éves lányt ez mennyire zavarna?

22/F



2013. jún. 13. 00:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Pont én válaszolok Neked elsőnek:

Nekem akármennyire nagy a szerelem egy vödör hideg víz lenne. DE nem vagyunk egyformák. A baráti körömben én vagyok az egyetlen ilyen. Az biztos, hogy ha zavarja, ha nem, mindenképpen minél előbb tudja meg. Az őszinteség ilyenkor a legtisztább.

2013. jún. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem te neveled, de mégis foglalkozol vele így szerintem ellenvetésem nem lenne.
2013. jún. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én idősebb vagyok nálad, de engem nem zavarna, mert én nem akarok. Így neki már van egy. Én kifejezetten örülnék neki.
2013. jún. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, viszont az őszintétlenség elég zavaró, szóval mindenképp mond el neki mihamarabb a dolgot! Ha zavarja, akkor később is zavarná, ha akkor mondanád, ha meg nem zavarja, akkor később ki lenne akadva, hogy eddig mért titkolóztál!
2013. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna,de csak azért mert sokat foglalkozok rokonok/ismerősök gyerekeivel.
2013. jún. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Engem zavarna, ha nekem is lesz gyerekem és elvált leszek akkor keresek hasonló párt, addig nem.
2013. jún. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem zavarna addig, amíg nekem nem kéne megismernem. 20 évesen nem vágynék arra, hogy pótmama legyek. Bár az a helyzet, hogy ezek után sehogy sem akarnék komoly kapcsolatot veled, mert egy idő után, ha mondjuk összeköltöznénk vagy házasságra készülnénk elkerülhetetlen lenne, hogy megismerjem a gyereket. Én pedig el akarnám ezt kerülni. Szóval csak ideig-óráig működne a dolog kettőnk közt, de egyszerűbb lenne még a legelején lezárni, mint utána sírós búcsút venni.
2013. jún. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

Engem az zavarna, hogy nem ezzel kezdted.

Szerintem a jövőben legyél fair, és játssz nyílt lapokkal. Ha valakivel alakul valami, azonnal mondd el neki, hiszen ez egy fontos dolog, egy gyerek végigkíséri az egész életedet, egy esetleges barátnőnek pedig joga van tudni, és aszerint eldönteni hogy beleugrik e ebbe a kapcsolatba, vagy köszöni szépen, de nem szeretne gyerekes pasival összejönni.

2013. jún. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

Engem is csak az zavarna, hogy nem mondtad el rögtön az elején. Más gondom nem lenne vele!

21/l

2013. jún. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

Engem sem zavarna,hisz el végre 'úgy fogadlak el ahogy vagy'. :)

egy gyerkőc meg olykor talán még plusz is lehet,kirándulások,közös programok...

21L

:)

2013. jún. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!