Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavarna, ha kb 2 naponta...

Téged zavarna, ha kb 2 naponta a párod bemenne a munkahelyedre?

Figyelt kérdés
Reggel vagy délután beállít a munkahelyedre,hogy jött érted pl hogy együtt menjetek haza,fénymásolj már le vmit,stb. Ez napi fél óra kb,attól függ,miért jön. Többen vannak egy irodában,elvileg nem tartasz fel senkit.
2013. máj. 15. 12:39
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Jelenleg gyeden van otthon a gyerekekkel,ezért ér rá bármikor.
2013. máj. 15. 12:40
 2/45 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, miért nem veszi észre magát. Talán ellenőrizget, talán ennyire nem találja a helyét otthon, én mindenesetre nem örülnék neki. És én sem tenném ki ennek a páromat.

Ha több figyelmet igényelek, akkor van szám, és mondom, nem tolakodok be oda, ahol dolgozik. Szerintem evidens.

2013. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Szóltál már neki, hogy ez téged zavar?
2013. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
94%

Ha olyan munkahelyem lenne (teszem azt pl.: én lennék a főnök), akkor egyáltalán nem zavarna. Még örülnék is neki.


De nem olyan munkahelyem van.

2013. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
55%
Engem nem zavar, mivel mi egy helyen is dolgozunk.
2013. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként engem baromira zavarna, sőt voltam is ilyen helyzetben. De akkor szóltam a páromnak hogy ez munkahely. Más se hordja be a családját és én sem akarom megvárni amíg rám szól valaki.
2013. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
94%
Hozzám egy időben minden nap beszaladt a párom, amikor ment haza felé. Vagy egy virágot, vagy csokit, vagy valami apróságot mindig hozott. Nekem már az első hét után nagyon kellemetlen volt, de mivel nem akartam megbántani, megegyeztünk abban, hogy onnantól kezdve egy órával később jön, amikor vége a munka időmnek, így együtt mehetünk haza. A kecske is jól lakott, a káposzta is megmaradt :)
2013. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
93%
A munkahely az munkahely. Mi 6an vagyunk (plusz főnök) Néha bejön valakihez valakije, az akkor oké, elbeszélgetünk mi is, kicsit kizökkenünk (kb. 10 percre). De az hogy hetente kétszer bejárkáljon valaki az már sok.
2013. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
90%
Engem zavarna, akkor is, ha többen lennénk az irodában, de akkor is ha egyedül lennék. A munkahely az munkahely, az ember benne van a melóban, család nem oda való. Más a helyzet, ha indokolt, sürgős esetről van szó, de a rendszeres bejárás szerintem nem helyénvaló.
2013. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és igen, zavarna. Az még oké, ha a munkaidő végére odajön és kint megvár, de az, hogy félórákat elvesz a munkaidőmből (mert lehet, hogy másokat nem tart fel, de engem igen), meg használja a cég szolgáltatásait, rám vet rossz fényt. Folyton azon kattognék, hogy mikor fog behívni a főnök, hogy ez egy munkahely, és állítsam már le a párom.

Mondjuk ezt meg se várnám, körülbelül a harmadik alkalom után magam szólnék neki, hogy vegyen vissza egy kicsit.

2013. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!