Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire zavarna az...

Lányok! Mennyire zavarna az titeket ha a pasinak gyereke van?

Figyelt kérdés

Háromszor találkoztam egy lánnyal és mind a három jól sikerült, úgy néz ki, hogy össze is fogunk jönni. Nem beszéltem neki annyira az életemnek erről a részéről és nem is tudom hogyan mondjam el neki mert félek, hogy akkor megváltozik. Szóval van egy (nem tervezett) 1 éves fiam akivel rendszeresen foglalkozom, de az anyukájával már nincs köztünk semmi, max utálat az ő részéről, nekem nincs véleményem róla. Az érdekelne, hogy egy fiatal 20 éves lányt ez mennyire zavarna?

22/F



2013. jún. 13. 00:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
47%
Hát halljátok én ámulok és bámulok milyen sok itt a negativ nő ! :/ Válogassatok csak ha annyira van lehetőségetek :D ! De ha én nem tartom férfi létemre elitélendőnek,ha egy fiatal nőnek gyereke van és nem ez alapján itélem meg ,akkor ez a hozzáállás rátok nézve igencsak ciki ! Emlékszem 23 éves voltam amikor megismerkedtem egy alig 21 éves leányzóval ,akinek volt egy 1,5 éves gyereke . Az apuka nem tartott rájuk igényt ! Ennek a lánynak én nem tettem nagy igéreteket ,de nagyon szép 3 évet töltöttünk együtt ,amire jó szivvel gondolok vissza .Eszembe sem jutott volna amiatt nem foglalkozni vele ,hogy ő anyuka .Nem volt teher a gyereke sem . Akkor titeket mit zavarna ha pl. a szerelmetek gyereke kb.2 hetente egy napot veletek ,pontosabban az apjával tölt ?! Szerintem nem elitélendő ,hogy "puttonya" van .Sőt inkább az dicséretes,hogy fiatal apuka létére foglalkozik a gyerekével és nem olyan mint a sok mai suttyó . Megismerkednétek egy fiatalemberrel ,szerelem/ vonzalom alakulna ki ,a fiatalember mondaná ,hogy van egy kisgyereke is akkor ti ezek hallatán meghátrálnátok ? ?? Számomra elég érdekes :/ ...
2013. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező ! Mondd el a lánynak mi a helyzet minél előbb,reméljük tisztaszivű lánnyal hozott össze a sors ,aki elfogad a kisfiaddal együtt ! Sok sikert !
2013. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%

21-es. A nők sokkal kevésbé fogadják el más gyerekét, mint egy férfi. Ennek megalapozott evolúciós okai vannak.


A gyereknevelés óriási energia befektetés, és a kezdeti szakaszban a nő fekteti bele a nagyobb energiát biológiailag) , az apa pedig "viszi haza a zsákmányt". Az erőforrásokért megy a harc, nem jó, ha egy másik gyerekkel kell osztozni, de igazából akkor gáz, ha más gyereke miatt nem jut a sajátra annyi. A gének önzőek.

A férfiak sem viccből bánják kevésbé ha más gyerekét kell nevelni, hanem azért, mert a szaporodásban kevésbé sikeresebb egyedek így tudnak közelebb kerülni a nőkhöz. Én még macsót nem láttam más pulyáját dajkálni, de még a sajátját is ritkán, mert ők megtehetik, hogy csak megcsinálják és továbbállnak, hiszen úgyis jön más aki felneveli, annak reményében, hogy pepottyanthatja a sajátját is. Cserébe vállalja, hogy még egy szájat etet.

Már a majmoknál is megfigyelték, hogy egyes nem domináns hímek a kölykökön keresztül próbálnak közelebb kerülni a nőstényekhez.

De a nőnek semmi előnye nincs abból, ha más porontyát neveli a férfi akit választ, hiszen a vér szerinti sajátjával csak riválisok lesznek. Mivel a nőknél kisebb a szelekció, jobbára így is úgy is szaporodik egy nő (már ha akar), tehát ritkábban fog megalkudni ilyen helyzetben, főleg ha fiatal, termékeny és még gyermektelen, szóval nincs szüksége a gyermekét felnevelő pótapára. Idősebb korban már nyilván más a helyzet, ahogy a körülmények is. Egy 40 éves gyermekes nőt már nyilván kevésbé fogja zavarni, ha a 40 éves faszijának gyereke van, de ezt hadd ne vezessem le.


Nincs ebben semmi.

2013. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom miért vagytok így kiakadva, mert sokan írtuk, hogy zavarna más gyereke. Olyanok is voltak, akik írták, hogy nem zavarná őket, azok mellett persze elmentetek, mintha nem is lenne olyan válasz. Ez van, a férfiak ugyanúgy válogatnak, eldöntik, hogy kell-e gyerekes nő, vagy sem. A többségnek ott sem kell, mert csak púp a hátukon a gyerek. Miért baj ez? Miért kéne csak azért összeállni mindenkivel, mert ő jött szembe először, és fogadjuk el minden hibájával, hülyeségével plusz a gyerekével együtt? Igenis, megtehetem, hogy válogassak, bár most épp egy jó választás eredményét élem már 3 éve, de ha a későbbiekben ebből szakítás lenne, akkor sem jönnék össze gyerekes pasival, akár tetszik ez másoknak, akár nem. Épp elég szingli, önálló ember van, nehogymár nekem pont egy olyannal kelljen összejönnöm, akivel csak a baj lesz később (gyerek, nem te vagy az anyukám téma, bejönnek az ex baromságai, stb.).
2013. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, mondjuk én szeretem a gyerekeket.

Azt pozitívan értékelném, hogy foglalkozol a kicsivel, és nem hagytad magára, ahogyan ezt sajnos sok férfi megteszi. Látnám ebből, hogy megbízható vagy.

2013. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna :)


20L

2013. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Pedig illett volna elmondani neki, neki is és neked is csalódás lesz ha nem fogja ezt elfogadni.

Egy 20 éves lánytól ne várd el, hogy repdesni fog az örömtől, de ne legyen igaza.


Rám hideg zuhanyként élne és sajnos így nem mennék bele a kapcsolatba, főleg ha az illető csak akkor mondaná el ha már együtt vagyunk.

2013. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!