Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire zavarna az...

Lányok! Mennyire zavarna az titeket ha a pasinak gyereke van?

Figyelt kérdés

Háromszor találkoztam egy lánnyal és mind a három jól sikerült, úgy néz ki, hogy össze is fogunk jönni. Nem beszéltem neki annyira az életemnek erről a részéről és nem is tudom hogyan mondjam el neki mert félek, hogy akkor megváltozik. Szóval van egy (nem tervezett) 1 éves fiam akivel rendszeresen foglalkozom, de az anyukájával már nincs köztünk semmi, max utálat az ő részéről, nekem nincs véleményem róla. Az érdekelne, hogy egy fiatal 20 éves lányt ez mennyire zavarna?

22/F



2013. jún. 13. 00:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek kötelezettség. Időt es pénzt kell ra fordítani, nem is keveset. A későbbiekben gondot jelenthet programoknal, közös gyermek tervezésénél. Nem art pl előre tisztázni, hogy valaha szoba jöhet e közös gyermek a későbbiek folyamán.
2013. jún. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%

Engem is főként a 06:16-os válaszban leírtak miatt nem érdekelnél, illetve amiatt, hogy 20 évesen még nem ennek van itt az ideje, főként nem egy készen kapott gyerekkel, ami valljuk be, hacsak nem laza kapcsolatról van szó, akkor előbb-utóbb a lány életének része is lenne.

A harmadik dolog, ami zavarna, hogy 3 randi alatt se hoztad fel, előbb megvolt úgymond a beetetés, most meg jön a fekete leves? Én biztos úgy gondolnám, hogy ha egy ilyen mértékű dolgot nem mondtál el elsőre, akkor mi lehet még, amit esetleg későbbre tartogatsz?! Nem! Ez még idősebbek esetén is gáz, hát még ilyen fiatalon, amikor senki sincs arra felkészülve, hogy egy 22 éves fiúnak már egy egész életre való utánfutója van...Ennél még a hitel is jobb, mert annak egyszer vége van. Én saját gyereket szeretnék azzal, akit szeretek, és ne egy becsúszott, nem kívánt gyerek keringjen mindig a kapcsolatunk körül, akivel mindig számolni kell minden téren. Bocs, csak leírtam a kendőzetlen véleményem.

2013. jún. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem vagyok ilyen helyzetben, de nem nagyon kezdenék olyan férfival, akinek gyereke van.
2013. jún. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

A 2-3. Randin illet volna elmondani, mert ez dontos dolog.

Ennek függvényében menjen bele a lány a kapcsolatba.

Látod van akit zavar, van akit nem, de így a 4 randi az már egyenes út a kapcsolathoz, nem véletlen találkozik veled 4-edjére is, de ő gyerek nélkül ment ebbe bele.

Sülhet el jól is, de készülj fel arra is ,hogy többet nem akar veled találkozni...

Én a 2. Randin felhoztam, volna

az első azért nem, mert az az ismerkedesről szól, persze ha úgy adódik már ekkor is lehet mondani, de felesleges

Ha akartok második fansit is, akkor bizalmat szavazott ezért ilyenkor érdemes...aztán eldönti lesz-e 3. Randi, ha lesz akkor nyert ügy...

Legközelebb mindenkeppen mondd el!

lassan nem tőled, hanme közös ismerőstől közösségioldalról fogja megtudni.


Engem nem zavarna, de örülök, hogy ketten indítjuk az életünket a párommal, nincs semmi ilyen jellegű nehézseg...

2013. jún. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kezdenék gyerekessel. Állandó konfliktusforrás, minden oldalról, hiszen annak van egy anyja, ki tudja milyen, aztán ki tudja hogyan neveli a gyereket. pl ellened, meg van egy apja, akinek van egy fajta elképzelése a gyereknevelésről vagy éppen nem nevelésről stb. Uh, soha, bocs. Az egészben nem magamat, hanem a gyereket sajnálnám, úgyhogy inkább nem, nem vállalnám a felelősséget. Kizárt, főleg nem 20 évesen, mikor az embernek annyi lehetősége van még.
2013. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna. Én olyan férfit szeretnék házastársamul, akinek én és a közös gyermekeink lesznek a családja. Továbbá tartásdíjat fizet egy egészen más családba, ezzel a sajátjától venné el a pénzt.

Biztosan kedves és aranyos a pasi, de ha gyereke van, akkor semmi komolyat nem tudnék tervezni vele. És az lenne a jó, ha ez a legelején kiderülne, mert akkor biztosan nem mennék mélyebbre a kapcsolatban.

2013. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
28%
Engem nem zavarna egyáltalán ! Az a kisfiú hozzá tartozik ,az élete része,tehát vele együtt kell elfogadni ! Nem értelek titeket nők / lányok ,mi bajotok származna belőle ,ha meg kellene ismerni a kisfiút ?! Most ez a véleményetek ,de forditott helyzetben ,ha nektek lenne gyerek és a férfiak igy reagálnának ,mi lenne ?! Ugye,hogy rosszul esne és ki lennétek akadva ??? 31/N
2013. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
97%
Még nem voltam ilyen helyzetben, de biztos, hogy nagyon meglepődnék, ha megtudnék egy ilyet. Eleinte tuti zavarna is, de azt nem állítanám, hogy csak emiatt szakítanék valakivel.
2013. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%
9:25-ös 31 éves! Azért teljesen más, ha valakinek már 30-as évei tájékán van egy puttyonya, amikor már eleve kevesebb az olyan pasi, aki elérhető, és előfordulhat már válás, gyerek, és hát azért egy 30-on felüli nő már nem válogathat úgy, mint egy 20 éves. Na de ezzel indítani 20 évesen? Amikor még annyi lehetősége van az embernek az életben? Ok, a kérdező elcseszte ilyen fiatalon, ő maga is elismeri, hogy becsúszott poronty, de kétlem, hogy egy értelmes, fiatal nő ezt 20 évesen akarná. Persze, legyen a kérdezőnek szerencséje, de ne áltassátok már magatokat, hogy ez nem számít, nincs vele semmi gond. Nincs, amíg komolyan nem gondolják, és leírták már páran, hogy miért..
2013. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%

Engem speciel nagyon zavarna. Nekem most, 21 évesen még nincs kialakult, stabil életem és nem is akarok "korlátozva lenni", főleg nem más gyereke által. Pár hónapja költöztem 1500 km-re otthonról, de nem biztos, hogy életem végéig itt maradok. Egy gyerekes apával az totál kivitelezhetetlen lenne és nem is lenne pofám kérni, hogy költözzön velem, viszont nem adnám fel az álmaimat egy másik ember döntése miatt.


Másrészt abban a pillanatban, hogy valaki belép egy kisgyerek életébe aktívan, onnantól benne van a pakliban, hogy ha elmegy, akkor azzal sérülést okoz. Annyi ilyet olvastam már itt. Én rosszul érezném magam, ha a kisgyerek megszeret, de én szétválok az apjával.


A harmadik dolog meg az ex. Biztos nem állnám meg szó nélkül, ha a másik nő próbálna kicseszni velem, utálkozna vagy hasonló. Nem vagyok az a típus aki szépen csendben hallgat, ráadásul képtelen vagyok megerőszakolni magam és olyan ember közelében lenni, aki bunkó velem. Ez van.

2013. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!