Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég nehéz helyzetben vagyok....

Elég nehéz helyzetben vagyok. Meghívjam vagy ne? Lent részletesen!

Figyelt kérdés

Bérmálkozásra készülök, aug. végén lesz.

Keresztszüleim elváltak, van nekik két felnőtt gyerekük, és mindkettejüknek új párjuk. Viharos válás volt, az új párok (illetve k.apám esetében már feleség is + neki egy előző házasságból született kisgyereke) nem szimpatikusak, a gyerekeik sem szeretik őket.

A kérdés, hogy a kellemes hangulatú bérmálkozás érdekében kit hívjak meg és kit ne. K.anyám apu tesója, ha ez valamit számít.

A gond az, hogy párjaikból - legalábbis k.anyám párjából - nem nézek ki annyit, hogy intelligensen hozzá tudjon szólni a dolgokhoz.



2013. jún. 13. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szűk családi körben tartanám. (azaz egyiket se hívnám meg, csak szülők, és tesók lennének ott.)
2013. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9-es véleményét osztom...
2013. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A keresztszülőket illik meghívni a bérmálásra, de az sehol sincs "előírva", hogy az ebédre is. Mondd meg nekik, hogy az ebédet szűk családdal szeretnétek, mert túl sokan vagytok így a két plusz családdal. Legyen fényképezkedés a templomban vagy előtte, legyen nekik az emlék, ti meg egyetek a szűk családdal. Szerintem megoldható, bár nem ismerem a rokonságot. Így csak nem sértődik meg senki, és mindenkinek jó. :)
2013. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is a 9-es megoldását választanám.
2013. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!