Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova mehetnék kisbabával...

Hova mehetnék kisbabával ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Anyámmal lakom a 9 hónapos babámmal, de már nem bírom, abba is beleköt hogyan veszek levegöt, mindenért ordít, kikészít idegileg. Van sok gondja azért ilyen, de erre nem az a megoldás, hogy üvölt, megcsip, megtép (pl. Azért mert nem nyitottam ki az ablakot).Az sem érdekli, hogy nem tud aludni a baba, mert felordibálja. Mindenre az a válasza, hogy az ö háza, örüljek, hogy megtür. A párommal nem tudok összeköltözni, alkalmi munkái vannak csak és az én gyesemböl se tudunk kivenni albérletet. viszont nekem ebböl már elegem van, nyugodt légkörre van szükségünk, nem erre. Vannak más problémák is, ami miatt el akarok menni, de ezt most nem fejtem ki.

Gondoltam az anyaotthonra, mint megoldás, de nem tudom oda mehetnénk-e?


2013. jún. 13. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld meg, aztán vagy van hely, vagy nincs...
2013. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ott kell fizetni? És vannak valami feltételei, hogy odamehessünk?
2013. jún. 13. 12:47
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
A párod hol él? Nem tudsz odamenni? Az anyaotthon sem egy leányálom.Hely is nehezen van.
2013. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

1. Miért szültél gyesre? Normális ember képes ledolgozni azt a halálos fél-1 évet, hogy gyedet kapjon.


2. Miért szültél, mikor még nem is éltetek együtt a pároddal, nem is ismered őt igazán?


3. Miért szültél, ha nem biztosított a babának a nyugodt környezet és az ideális családi háttér?


Egyébként pedig a babákat fél éves kortól be lehet adni bölcsődébe, te pedig mehetsz vissza dolgozni. Így lesz elég pénzetek összeköltözni, és talán a kicsinek is megfelelő lakáshelyzetet és családi életet teremteni. Nem szégyen a bölcsi, sok gyerek szereti, ti pedig rászorultok!

2013. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
dolgozni?? Na azt azé' má' ne! Minek ha van a gyes meg a családi.
2013. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, nem ez volt a kérdés amit megszámozva leírtál... Nem a semmire szültem, ismertem a páromat nagyon is, és rendben VOLT a családi környezet és az anyagiak is. De mint irtam ez már nem igy van és ezt nem tudtuk elöre, hogy igy lesz....
2013. jún. 13. 12:57
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező, szerintem kizárt, hogy volt megfelelő környezet vagy anyagiak, ha eleve gyesre szültél úgy, hogy otthon élsz! És emiatt csak is te és a párod vagytok a hibásak.
2013. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem otthon éltem de kénytelen voltam hazaköltözni terhesen, mert megszünt a párom munkahelye és nem tudtuk fizetni az albérletet. Azért gyesre szültem, mert ha párom dolgozott volna továbbra is, az elég.lett volna arra, hogy mindenünk meglegyen, igy ugy gondoltuk bevállaljuk a babát (tervezett volt). De légyszi a kérdésre válaszoljatok!
2013. jún. 13. 13:08
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

"Azért gyesre szültem, mert ha párom dolgozott volna továbbra is, az elég.lett volna arra, hogy mindenünk meglegyen"


Igen, ha gondolkodtatok volna, az meg elég lett volna arra, hogy ne szülessen szar helyzetbe a gyerek. A francért kell már 2013-ban azt magyarázni az embereknek, hogy 1 fizetésből nem lehet megélni, mert bármikor bekövetkezhet a baj. De nem, nekik biztos nem lesz semmi gond. Aha.


Ne haragudj, de egyszerűen felhúz, mert nem más, mint felelőtlen gondolkodás az, amit csináltok, aminek a baba issza meg a levét, mert ő az, akinek stresszes gyermekkora van, el van választva az egyik szülőjétől...

2013. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, ebben valóban igazad van, hogy nem gondoltunk erre, felelötlenek voltunk. De próbálnám mielöbb.rendbehozni a dolgokat, hogy a baba se legyen stresszes ebben kértem a segitségeteket. A bölcsi is jó ötletnek tünik, de félek, hogy a babának rossz lesz, eddig mindig mellette voltam.
2013. jún. 13. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!