Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne ebben a helyzetben csinálnom? (Részletesen lennt)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A volt munkahelyemen ahol már másfél éve nem dolgozom, mert eljöttem szülni, volt egy kollegám, akivel nagyon jól megvoltunk. Sokat hülyültünk, moziba jártunk, buliztunk. Nekem volt párkapcsolatom, de ez olyan haveri szinten ment egy ideig. Egyre jobban éreztem magam vele és igen beleszerettem. Soha nem mondtam neki, mert nem tudtam hogy ő mit gondol. Ennek ellenére férjhez mentem 2 éve, született is egy kislányunk aki 7 hónapos lesz. Terhességem miatt abba kellett hagynom a melót, mert veszélyeztetett terhes voltam. Azóta nem is taliztunk, de beszélgetni szoktunk. Tegnap este is beszéltünk és bevallottam neki mindent, mire kiderült, hogy ő ugyanígy érzett, csak mivel kapcsolatom volt ezért nem lépett. Most nyár körül megnősül a kollegám. Szerintetek lehetne valamit tenni? Mit kéne csinálnom? Úgy érzem megőrülök...


2013. márc. 11. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit :) Éld az életed a gyereked apjával, és a gyerekeddel, ő meg élje az életét a menyasszonyával :)
2013. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tarts ki a férjed meg a babád mellett. Ha eddig nem léptél mostmár ne tegyél mindent tönkre...

Vállald a döntéseid következményeit, s a srácot is engedd megházasodni...

2013. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom. hogy ezt kellene csinálnom, sőt tegnap este el is mondta hogy közel állok a szívéhez még mindig de a menyasszonya jobban...
2013. márc. 11. 14:01
 4/11 A kérdező kommentje:
Soha nem kerültem ilyen helyzetbe, és a férjemet is szeretem, de a kollegám iránt is vannak még érzéseim, főleg hogy tegnap bevalotta hogy ugyanígy érzett irántam.
2013. márc. 11. 14:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi...az élet megy tovább.
2013. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor kellett volna beszélni, már kár erről ábrándozni

ráadásul ős is így érzett, ezt mondtad, most már nem, meg is adtad a választ N

2013. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igazából azt sem értem, miért kellett neki elmondanod. Most jobb hogy ezen agyalsz ahelyett, hogy boldog lennél, hogy van egy családod? Jobb, hogy szerencsétlen pasit is a mi lett volna ha képzelgésekre "kényszerítetted"?

Egyértelműen semmit nem kell csinálnod csak felnevelned a gyerekedet és imádkozni hogy a férjed ne tudja meg. Őt sajnálom legjobban.

2013. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert tegnap elkezdtünk beszélgetni tök általános dolgokról, és aztán mondta hogy hiányzom azért még, mondtam hogy ő is nekem, és így szépen lassan feljött, hogy mikor eljöttem szülni ő már be sem akart járni a melóhelyre, meg hogy hiányoznak a régi bulik, aztán feljött egy céges buli, amit felhozott hogy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz stb.. és akkor elmondtam neki mindent, mire hogy ő ugyanígy érzett csak mert lépni mert kapcsolatom volt meg hogy milyen bolondok vagyunk hogy most derül ki minden. Ő az esküvőmön gondolkodott, hogy amikor megkérdezték van e valakinek ellenvetése és ő feláll hogy neki van, csak meggondolta magát..
2013. márc. 11. 14:17
 9/11 fospuska ***** válasza:

parádésan elbénáztátok...:)

de most már maradj a gyerekeddel meg az apjával,ne ezen rágódj. el fog múlni,ha a mostani párodban is megtalálod azt,amit keresel.

2013. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Körülbelül a kollegámnak is ez volt a hozzászólása. Ezt nem hiszi el, hogy ez egész másképp történhetett volna stb.
2013. márc. 11. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!