Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves házasok vagyunk 2...

19 éves házasok vagyunk 2 gyermekkel. Mindketten válni szeretnénk, de a férjem ragaszkodik hozzá, hogy én tegyem meg az első lépést. Miért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 18:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Olyan meg már régen nincs, hogy valakinek a hibájából mondják ki a válást - az itételben csak az áll, hogy "a házasság helyrehozhatatlanul megromlott".

Annak sincs jelentösége, hogy ki adja be a válópert.

2009. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy ki adja be a válást nem számit a vagyoni elosztásba, és gyerek elhelyezésben sem, itt csak az a különbség hogy aki beadja az fizeti a válás beadásakor a pénzt ( ami elhanyagolhato ahoz amit esetleg eloszthattoka ), tárgyaláskor teljesen egyenjogu a dolog mindenben.
2009. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
eloszthattok-bocsi
2009. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

-Aki megkérdezte hány évesek-

Következő kérdés:Milyen az Apa?

Ha nem tudom milyen az apa,a feltett kérdésre nem lehet válaszolni,Így hogy tudom hány évesek a gyerekek és nem tudom milyen őnagysága azt mondanám hogy(sajnálom)de kegyetlenség lenne elválni,a gyerekek miatt...ilyen fiatalon...

Azt sem árt tudnom hogy miért váltok?Elmúlt a szerelem?Meguntátok?Vagy akkora görény lett hogy nem lehet elviselni?Vagy csak egyszerűen rühellitek egymás képét?

_Bocsánat hogy bombázlak-

2009. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

22.02.: Hogy milyen az Apa? 47 éves, ledolgozza a 8 óráját, hazajön és elő a felessel és a borral. Ezzel számára megszűnt a világ. Hétvégén itthon van, szekálja a családot, néha van pár kedves szava. Hogy milyen vagyok én: különösebben semmilyen, de tudom hogy ebből a fizetésből nem lehet megélni, én a napi meló /bejelentett/ mellett, éjszakába is járok vendéglátóba dolgozni, megpróbálok mindent előteremteni a gyerekeknek, van hiteles autónk amivel ugyan én járok, de lehet?? hogy én is fizetem, saját házunk van, ami a nevemen van, és nekem van nagyon-nagyon elegem ebből. Neki minden úgy jó ahogy van, ha van pénzünk akkor is jó, ha nincs akkor is oké. Őt nem igazán érdekli.

Nekem ez túl sok így 38 évesen. NEKTEK mi a véleményetek erről????

2009. okt. 11. 21:51
 16/22 anonim ***** válasza:
Akkor mire vársz? Add be a válópert és el van intézve.
2009. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Tehát görény...akkor én is azt mondom hogy válj mert így tényleg jobb lesz a gyerekeknek is...

De mindenképp csak akkor add be a válópert ha már minden kötél szakad!

2009. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek benne.

Remélem hasznos volt.

2009. okt. 13. 21:34
 19/22 anonim ***** válasza:
64%
Azért hogy te legyél a bűnbak a gyerekek szemében nem ő. A férfiak szeretik a kényelmes megoldásokat és kihúzni magukat a gyermekek megvető pillantása alól. Így ő marad a rendes apuci te pedig az aki szétdúlja a családot.
2009. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
28%
Biztos, hogy válni akartok? Ezek nehéz, súlyos doolgok, de nem reménytelenek. Talán ő nem akar válni, és reméli, hogy Te sem. 100%-os vagy benne?
2009. okt. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!