Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom mindenbe beleköt mióta...

Párom mindenbe beleköt mióta dolgozom. Mondjak fel a munkahelyemen, hogy itthon újra béke legyen?

Figyelt kérdés

Dolgozom, ha hazaértem főzök-mosok-takarítok. Ha napi 2x porszívóznék, akkor is koszosnak találná a lakást.

Az étel amit főzök nem lég fűszeres, a sütemény nem elég édes, a ruhák nem elég illatosak.

Bármit csinálok, neki soha nem lesz jó. Az utóbbi 6 hónapban csinálja ezt, mióta dolgozom.

Amikor itthon voltam, minden tökéletes volt, akkor nem volt semmi baja. De az ő fizetése nem volt elég, ezért mentem el dolgozni. Most mindenre van pénzünk, csak sokat veszekszünk.


Már elegem van a napi vitákból. Beszéltem vele százszor is, ezerszer is.

Azt mondta, szerinte újra rendbejönne köztünk mindent, ha felmondanék. De akkor meg eladósodunk, nem lesz pénzünk semmire. :(


2013. jún. 14. 20:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10. vagyok. Az elején azt akartam, hogyha a munkádat szereted, akkor ne mondj fel, csak félreérthető lett.
2013. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Abba belegondolt a kedves férjed, hogy ha nem dolgozol akkor nyugdíjat sem fogsz kapni? Arra nem lehet alapozni, hogy majd ő eltart (ahogy írtad ez most sem működik), mert bármi történhet. Igenis kell magadra gondolni, valahogy ezt meg kellene vele értetni.

Ha pedig nem tetszik neki valami, akkor csinálja ő, ha annyival jobban ért hozzá.

2013. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
És ő csinál valami (főzés, takarítás stb) vagy csak kritizál?
2013. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Uh. Én már attól kiábrándultam volna belőle, hogy nem segít a háztartásban, vagyis magamra hagy a bajban. Hát még hogy ilyen hülye, gyerekes dolog miatt a megélhetéseteket is kockára tegye...elcsodálkozok néha, hogy mennyi undorító, hatalom centrikus seg.gfej létezik.
2013. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
És ő mit csinál, amikor munka után hazaér??
2013. jún. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne hagyd ott a munkád! Ha kritizál, akkor meg csinálja meg jobban, vagy főzz csak magadra, aztán oldja meg a kajáját, ahogy akarja.

Amúgy meg tényleg lehet az a baja, hogy már nem függesz tőle annyira, viszont a plusz pénz előnyeit ő is élvezi nem csak te.

2013. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!