Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarnak tiltani a barátnőmt...

El akarnak tiltani a barátnőmtől a szülei. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eléggé vallásosak (a barátnőm nem, utálja az egészet) és már alapból nem tetszettem nekik a korom miatt de azt mondták, hogy elfogadnak. Most az a bajuk, hogy csúnya szám van (ami igaz de mindig kicsúszik) többször szidtam már véletlenül előttük istent és most elegük lett és nem engedik, hogy találkozzon velem a barátnőm. Titokban úgyis fogunk de szeretném ha nálam aludna néha csak így titokban nem lehet megoldani. Mit tegyek?

Ő 16/L, én 22/F


2013. jún. 15. 18:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
42%
hát néha menj el misére, h lássanak a szülei, és beszélj velük, h igenis szereted a lányukat, és ha teljesen nem is tudsz megváltozni, de igyekszel
2013. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
46%
Sosem értettem, miért kell egy nő miatt megváltozni. Most akkor téged szeret a barátnőd vagy azt, akivé válnod kellene? Lehet, hogy ha átváltozol ájtatos manóvá, már nem is fog szeretni. És nem a szüleit akarod, hanem a csajt, nem? Akkor miért kellene a szüleinek megfelelni?
2013. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
Most mit vártál vallásos a családja akkor jó hogy nem fogják engedni egy olyannak aki nem az ráadásul 6 évvel idősebb vagy!
2013. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
86%
Próbáld meghúzni magad, ha káromkodnál is véletlenül igyekezz az Istent nem belekeverni, jobb lesz.:)
2013. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell hogy megváltozz, csak tanulj meg viselkedni a szülők előtt!Ezzel nem tagadod meg magadat csak tudod mi az illem. És mindjárt másként tekintenek majd rád... De neked kell bizonyítani!Ne csodálkozz hogy ha vallásosak és így reagálnak a trágárságra. Ez olyan mintha egy antialkoholista előtt innál, vagy a rendőrségen belőnéd magad heroinnal!Jogis a felháborodásuk. Változtass!
2013. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem vagyok vallásos, de szerintem is jogos a felháborodásuk! Az ő házukban miért szidod te Istent?! Tiszteletben kellene tartanod a szokásaikat, és az értékrendjüket! Nem kell, hogy te is vallásos légy, de ha ők azok, akkor ne sértsd meg őket modortalan viselkedéssel! A 6 év meg nem sok, pl 22-28 esetében, de így, hogy a lány csak 16 te meg 22 azért még az...
2013. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
65%

Én sem vagyok vallásos, de nem szeretem a káromkodó pasikat.

Jó, ha az ujjadra csapsz a kalapáccsal, aki kicsúszhat valami, de minden apróságért káromkodni, hát....

2013. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
23%
Ne haragudj, de a korodban hozzád illő, felnőtt NŐT nem találtál? Miért kislányokra gerjedsz? És ezt miért is kellene bármilyen szülőnek elfogadnia?
2013. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
31%
U.i.: ha káromkodsz, akkor ne csodálkozz, hogy nem látnak szívesen. Ez nem a korod függvénye. Illendően viselkedni meg már talán tudni kellene ennyi idősen!
2013. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Nem értem mi bajotok van a korral. Nekem nem nagyon jönnek be a velem egyidős lányok mert hozzám túl komolyak. Olyannal meg nem találkoztam még aki hozzám való. Voltak 19-21 éves barátnőim de nem működött. Nem a házukban káromkodtam, nem is náluk voltunk.
2013. jún. 15. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!