Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarnak tiltani a barátnőmt...

El akarnak tiltani a barátnőmtől a szülei. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eléggé vallásosak (a barátnőm nem, utálja az egészet) és már alapból nem tetszettem nekik a korom miatt de azt mondták, hogy elfogadnak. Most az a bajuk, hogy csúnya szám van (ami igaz de mindig kicsúszik) többször szidtam már véletlenül előttük istent és most elegük lett és nem engedik, hogy találkozzon velem a barátnőm. Titokban úgyis fogunk de szeretném ha nálam aludna néha csak így titokban nem lehet megoldani. Mit tegyek?

Ő 16/L, én 22/F


2013. jún. 15. 18:57
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
52%

20-as ez igaz erre nem is gondoltam!

Amúgy 10-ből 9 egyet ért velem semmi közöd nincs egy 16 éves lányhoz!

2013. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Miért hagyjam békén ha megvagyunk? Nem értelek titeket.
2013. jún. 15. 23:12
 23/38 anonim ***** válasza:
34%
Azért mert nem illetek össze fogd már fel!16 éves te meg ár 22 neked 6 év múlva feleség kell ő meg hat év múlva még csak 22 lesz nagyokos!
2013. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
És akkor hova szarjak? Fiatalon nem lehet házasodni? (A gyerek 10 év múlva is ráér)
2013. jún. 15. 23:19
 25/38 anonim ***** válasza:
36%
Hú de nagy mondás fiatalon lehet házasodni igen csak tudod te már nem leszel fiatal míg neki rámegy a fiatalsága arra hogy egy 22 évest pátyolgasson!Miért nem keresel veled egykorúakat?Gondolom azért mert b*lfasz vagy és csak egy 16 éves fruskát tudtál felszedni!
2013. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
43%

Te nem érted jóember az a szerencsétlen azért van veled mert még életében nem volt pasija most meg ott egy 22 éves aki csapja neki a szelet jó hogy tetszik neki de sztem inkább egy vele egykorúval kellene lennie!

A másik meg hogy te aztán biztos nem akarod megdugni ugye?Biztos sakkozni akarsz!

Fenyegetni meg nem kell nem vagy te akkora ember!

2013. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
54%
Jó egyébként nem izgat ki mit csinál felőlem egy 90 évessel is lehetsz az a lényeg hogy mint ahogy többen is írták nem illetek össze és téma lezárva nem érdekel a további véleményed jó éjszakát!
2013. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Csőcső :)
2013. jún. 15. 23:45
 29/38 anonim ***** válasza:
66%

Most lehet, hogy velem van baj, de szerintem a 22-16 nem olyan szörnyű felállás. Mondjuk, én 16 évesen elég komoly voltam.

Nehezen tudok segíteni. Jóval idősebb vagyok mint ti, de szintén vallásos családból, és egy exemmel hasonló gondjaik voltak a szüleimnek. Ő meg nem értette, mi a baj a b.zmegolással :-).

A legkézenfekvőbb és legférfiasabb megoldás egyben a legnehezebb is szerintem: odaállsz (-ülsz) eléjük, hogy szereted a lányukat, még ha vannak is különbözőségek. Te másképpen nőttél fel, ezért nem minden úgy működik mint náluk. De megpróbálsz figyelni, hogy beszélsz, mikor náluk vagy, és ha nem sikerül, az nem direkt van.

Ez egy lehetőség. Próbáltad már?

2013. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
81%
Ja, 35/N
2013. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!