Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy nő férje meghal és eltelik 6 hónap ő megismerkedik egy másik férfival az emberek elítélik merthogy nem telt le az egy év gyász idő de jelzem a 11 év házasságuk nem volt boldog?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 20:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

mi közöm hozzá? Esküvőt ne tartsanak egy éven belül, amúgy meg eléggé képmutató dolog napjainkban ilyesmit elítélni, amikor emberek házasságon belül is csalják egymást. Részemről sok boldogságot.

Ennyi erővel hímneművel szóba sem állhatna, hátha összeboronálják? Vagy most van tanú, hogy együtt háltak, vagy mi? Nem értem az ítélkezést és a beleszólást sem, kinek mi köze hozzá??

2013. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Szégyellje magát! Akkor minek élt vele?
2013. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%
az hogy ki hogyan dolgozza fel a gyaszt es mikor keres/talal uj partnert az maganugy. Ilyet hogy gyaszev meg utoljara 25 eve hallottam, falun meg biztos divat
2013. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%
Az élet túl rövid ahhoz, hogy egy évet rászánjunk a gyászolásra. Lehet, hogy szembejön veled életed igazi szerelme, te meg elfordulsz, mert még nem telt le az egy év? :)) Ugyan már!
2013. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
5%
Nekem is furcsa egy kicsit. Nem a kapcsolat miatt, de ha este siratja akkor még nincs túl rajta és az a másik férfival szembe nem a legtisztességesebb.
2013. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
Azzal, hogy gyászol még fél évet, nem hozza úgy sem vissza a férjét, én egyáltalán nem ítélem el, az élőkkel kell foglalkozni, jobb, hogy tovább tud lépni, és új életet kezdeni, mint sem, hogy megkeseredjen!
2013. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélném el. A férj meghalt, nem jön vissza, az élet megy tovább...
2013. jún. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
87%

Semmi kivetnivaló nincs benne. Az ember társas lény.


Valószínűleg ő hozta ezt a döntést és neki így jó. Ha meg a nagynéninek nem tetszik, akkor vegye be az összes gyógyszerét egyszerre. Miért ne próbálhatna valaki boldog lenni?

2013. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám pont így volt. 11 év rossz házasság után megismerkedett a párjával, apukám halála után 3 hónappal elment bulizni. Utólag kicsit rosszul esett, mert nekem sokáig azt mondta hogy egy év múlva ismerte meg de nem neheztelek rá, mert tényleg nem volt jó a házasságuk, megértem.
2013. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagy esküvőt, dínomdánomot fura lenne tartani az nem túl ízléses, de hogy fél év múlva megismerkedik egy férfival és kezdenek közel kerülni egymáshoz, ehhez senkinek semmi köze.
2013. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!