Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ez a nyár...

Mit tegyek, hogy ez a nyár más legyen mint a többi?

Figyelt kérdés

Előreláthatóan ugyanolyan lesz (vagy rosszabb) mint a többi. Éjjel-nappal itthon fogok ülni a sötét szobában és tévézni/gépezni fogok, mások képeit nézve azon fogok gondolkozni, hogy miért ilyen nyomorult az életem. Apum egész nyáron dolgozni fog (mint ahogy az egész éven) csak már külföldre is jár, anyám itthon lesz és ugyanúgy nem fog csinálni semmit ahogy én. Tesóm már nem lakik itthon, a szerelmével fog menni mindenfele. Én szeretnék szórakozni, a barátaimmal lenni, csak az a gáz, hogy nincsenek barátaim. Egy barátnőm van de ő 1000-nél is többet ér, meg még 1-2 de nem hiszem, hogy lenne kedvük hozzám. Eléggé szégyenlős vagyok, sose hordok rövid ruhákat, folyton takargatom a testem mert utálom, így nem is jó ötlet elmenni itthonról. A világ leges legcsúnyább lányának érzem és éreztem magam mindig is. Tesómék hívtak strandra meg ilyenek, de mint mondtam nem hordok rövidet (még pólót is csak itthon) így kizárt, hogy strandra megyek, pedig ha olyan testem lenne ki nem tenném onnan a lábam egy percre sem. Szeretném ha ez a hülye felfogás változna és élnék mielőtt kiöregszem. Ezt azért mondom, mert ez már nagyon régóta így van és ha ezt így folytatom soha nem is fog elmúlni. Itthon tök jófej vagyok, nyomom állandóan a hülyeséget de ha emberek közé kell mennem akkor nem tudok miről beszélgetni vagy ha igen akkor olyanokat mondok ami senkit nem érdekel. Szóval hülye vagyok és szeretnék ezen változtatni. De hogyan? Van valami ötletetek?

16/L



2013. jún. 17. 15:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Atyaég, most olvasom, mit írtál, 7-es! Röhögnél, ha tudnád, mekkora bakot lőttél egyetlen hozzászólásból!
2013. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
Otthon kinek nyomod a hülyeséget?
2013. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
60%

sport, édességek elhagyása -> olyan test, amivel elégedett vagy -> júliusban már strand


Akiknek a képeit nézegeted sóvárogva, azok szerinted nem tesznek semmit azért, hogy olyan életük legyen, amilyen? Azt nem reklámozzák a képek alatt, de biztos nem csak a gép előtt ülnek egész nap!

2013. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a barátnőid nem a barátnőid, ha nem mentek együtt sehova... Ez abszurd.
2013. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
11-es, szerintem már mindenki röhög, azon, hogy hogy felkaptad a vizet és milyen nevetségesen próbálod menteni magad. Tudod pontosan ebből látszik, hogy egyáltalán nem lőttem bakot. :)
2013. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
5%
11-es, milyen egy elanyagiasodott p*csa lehetsz...
2013. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%

4-esnek totál igaza van.

Értékes éveket(!!!) vesztegettem el az életemből, mert nyivákoltam, hogy jaj, hogy nézek ki, blöáá. Tenni kell rá, tenni kell ellene, pont.

Ez egy tipikus tini hiszti, ezen rengetegen átesnek, én is átestem rajta. Most éld ki magad, mert ha már dolgoznod kell nem lesz időd, kedved! Tudom, én most ezt szívom meg, végre mennék jobbra-balra, de kemény melóm van, amit muszáj vagyok a mai világban megbecsülni...

2013. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
37%
A hülye hisztiteket nem kellene a kérdező problémájával összekeverni. Ne magatokból induljatok ki, vannak az életben komolyabb problémák is, mint a hülye p*csák hisztije.
2013. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
58%
A hiszti egy teljesen más tészta, az a ti egyéni problémátok, amivel majd a pasitok megküzd, ha van türelme, de itt senkit nem érdekel. A kérdező egy teljesen más gonddal küzd.
2013. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
28%
Akik itt a tinikori hisztijükről írnak: nagyon örülök, hogy ilyen egyszerű az életetek! Szerintetek az összes pszichés meg mentális betegség is hiszi? Pszichológushoz csak tinik járnak? A pszichiátrián csak tinik vannak? A hisztijükkel? :D Idióta barmok! :DDD
2013. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!