Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ez a nyár...

Mit tegyek, hogy ez a nyár más legyen mint a többi?

Figyelt kérdés

Előreláthatóan ugyanolyan lesz (vagy rosszabb) mint a többi. Éjjel-nappal itthon fogok ülni a sötét szobában és tévézni/gépezni fogok, mások képeit nézve azon fogok gondolkozni, hogy miért ilyen nyomorult az életem. Apum egész nyáron dolgozni fog (mint ahogy az egész éven) csak már külföldre is jár, anyám itthon lesz és ugyanúgy nem fog csinálni semmit ahogy én. Tesóm már nem lakik itthon, a szerelmével fog menni mindenfele. Én szeretnék szórakozni, a barátaimmal lenni, csak az a gáz, hogy nincsenek barátaim. Egy barátnőm van de ő 1000-nél is többet ér, meg még 1-2 de nem hiszem, hogy lenne kedvük hozzám. Eléggé szégyenlős vagyok, sose hordok rövid ruhákat, folyton takargatom a testem mert utálom, így nem is jó ötlet elmenni itthonról. A világ leges legcsúnyább lányának érzem és éreztem magam mindig is. Tesómék hívtak strandra meg ilyenek, de mint mondtam nem hordok rövidet (még pólót is csak itthon) így kizárt, hogy strandra megyek, pedig ha olyan testem lenne ki nem tenném onnan a lábam egy percre sem. Szeretném ha ez a hülye felfogás változna és élnék mielőtt kiöregszem. Ezt azért mondom, mert ez már nagyon régóta így van és ha ezt így folytatom soha nem is fog elmúlni. Itthon tök jófej vagyok, nyomom állandóan a hülyeséget de ha emberek közé kell mennem akkor nem tudok miről beszélgetni vagy ha igen akkor olyanokat mondok ami senkit nem érdekel. Szóval hülye vagyok és szeretnék ezen változtatni. De hogyan? Van valami ötletetek?

16/L



2013. jún. 17. 15:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%

Na, a felnőttek, gyönyörűen szétoffoltátok a kérdező kérdését. Pic$ázzátok egymást privátban.


Kérdező, nem szégyen pszichológushoz menni. Én csak a húszas éveimben kezdtem el járni, és sajnálom, hogy nem mentem korábban. Azokat az éveket már soha nem kapom vissza.

2013. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#15, 16

Köszi :) Nem kaptam fel a vizet, csak írásban nem látszik, hogy mosolygok a hozzászólásodon. A felkiáltójel nem csak sértődöttség ám! :D

16, szerintem magadról beszélsz, vagy inkább meg se szólalj. Azt ajánlottam a kérdezőnek, amivel általában a kinézeten szokás javítani. Ha ettől anyagias p*csa vagyok, ám legyen.

De érdekes, hogy a hozzászólót rögtön elítéled, a kérdezőt meg pátyolgatod... pedig igazat írtam. A lelkét csak akkor tudja meggyógyítani, ha tesz is valamit érte, ha a kinézetével elégedetlen, akkor azon kell előbb kicsit, lépésről-lépésre változtatnia, hogy apránként önbizalmat kapjon. És nem másokból kell önbizalmat merítenie, mert az önképével van baj, másnak meg úgysem hiszi el, amit mondanak róla. Hiszen tini. Tudod, milyenek. Nem?

2013. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22! Tiniként te valószínűleg ilyen együgyű voltál, hiszen most is az vagy. Szerencsére a világ tele van nálad összetettebb érzelmekkel rendelkező, intelligensebb emberekkel, ne rájuk haragudj azért, mert te ilyenre sikeredtél.
2013. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

23

Ne csak együgyűzz, akkor már le is vezethetnéd, mitől is vagyok az, az együgyű fejemmel nem értem.

2013. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
régen én is ilyen voltam kb, ha 2-3 évvel idősebb lennél, azt mondanám írj rám és beszélgessünk :D de mivel 22 vagyok sok értelme nem lenne
2013. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Azt hiszem történt egy kis változás :) Ma évzáró volt és hát 36 fokban anyum ki sem engedett volna pulcsiban meg én se bírtam volna, ezért pólóban mentem. Előszö rossz volt mert azt hittem, hogy figyelnek a suliban de végig néztem rajtuk és alig nézett rám 1-2 ember. Aztán bementem így pár boltba anyummal a városban és nem olyan volt mint amilyennek képzeltem. Szerintem nem nézett rám senki sem. Tudom, hülyén hangzik nektek de nekem ez is egy elég nagy dolog volt, szóval szabadabbnak éreztem magam és boldogabb voltam :)
2013. jún. 20. 22:39
 27/27 anonim ***** válasza:

A sok hülye hozzászólás után...

Örülök, hogy sikerélményed volt! :) Biztos, hogy nincs mit szégyellned. Vedd úgy, hogy az emberek úgyis magukkal vannak elfoglalva, mert az esetek többségében így van. És ha valaki rád néz, mosolyogj rá! Lehet, hogy nem fog visszamosolyogni, de csak azért, mert nem tudja, mire való egy mosoly. :) Hajrá :D

2013. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!