Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok,61 kiló és...

19 éves vagyok,61 kiló és 158cm. Fogyni szeretnék, nyár végéig,8-1O kilót. Nagyon szeretném de mindig feladom. Hogyan csináljam, hogy legyen eredménye?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Paleót próbáltad már? olvass el pár paleo könyvet, az segít:)
2013. máj. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez még a normál testsúly-kategória! A testtömeg-indexed 25 alatt van! Ne fogyókúrázz, mert csak megtanulja a szervezeted a "jojózást" (fogyás-hízás ördögi körét).

Ha az "eredményen" azt érted, hogy jobban nézzél ki, akkor mozogj rendszeresen úgy, hogy súlyzós edzéseket is beiktatsz a kardio mellé. A kardio növeli az állóképességet, de a súlyzóstól nő az izomtömeg, ami pihenéskor is több kalóriát éget el.

Érdemes az alábbi linket is elolvasni és megfogadni a tanácsait. (Ne ijedj meg, hogy testépítő oldal, mindenki számára hasznosakat ír - bár én inkább természetes csirkemellet és tojásfehérjét javasolnék fehérjeként...):

[link]

2013. jún. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

inkább ezeket olvasgasd:)


[link]

[link]

2013. jún. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja, de az előző se olyan rossz:D
2013. jún. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!