Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek vannak emlékeitek a...

Nektek vannak emlékeitek a szüleitekkel kapcsolatban megható emlékeitek?

Figyelt kérdés
vagy akár lehet vidám vagy emlékezetes is. Csak úgy kiváncsi vagyok.
2013. jún. 17. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Csak szidás, veszekedés.
2013. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van egy hörcsögünk, és mikor még pici volt, a húgom leejtette a válláról. Utána a kisállat csak körbe-körbe tántorgott, meg ferdén tartotta a fejét. Apa annyira megijedt, hogy elpusztul, hogy "elmenekült" a kertünkbe.

Elsőre nem is gondolná az ember, hogy milyen érzékeny a lelke... :)

Szerencsére a höri jobban lett, és azóta nagyon sokat játszik vele apa. :)

2013. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Maga mindent kétszer mond, kétszer mond?" (Karinthy Frigyes) :)


Nincsenek. Brutális bántalmazó szüleim voltak. Csak a nagyapámról vannak jó emlékeim.

2013. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van! Rengeteg! Nagyon szép emlékeim, emlékezetesek, vidámak, viccesek és meghatóak is. Néha vissza lopnék egy egy ilyen percet...
2013. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Apummal vannak szép emlékeim , ahogy rugdostuk a nappaliban a labdát aztán a csillárt is majdnem levertük (am lány vagyok apum nagyon örült h. így is tudott velem "focizni" :)
2013. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére sok van, de inkább viccesek, csak utóbb megható...


Egy szimplán vicces...

Otfelejtettek a ballagásomon, úgy rohantak, hogy minden rendben legyen, aztn amikor koccintani akartak az én egészségemre akkor jöttek rá hogy ott sem vagyok...

Én meg türelmesen vártam az iskola előt leszakadó karral. (A virágok miatt)

Tudtam,h előbb utóbb csak feltűnik valakinek h nem vagyok ott:):):)

2013. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekem sok van.

Es basszus olyan szívszorító azt olvasni, hogy vannak, akiknek csak negatív emlékeik vannak... :S

2013. jún. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nalunk Anyai Nagymamam velunk elt egy lakasban. Minden reggel iskola elott kaptam Tole meleg cukros tejet.


Amikor eletemben eloszor meloztam es 4:45-kor kellett indulnom, akkor is felkelt es csinalt "nekem".

2013. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!