Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyabb kapcsolatban hogy...

Komolyabb kapcsolatban hogy fogadjátok, ha a párotok nem jön ki a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 18:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy mi a problémàja a szüleiddel?
2010. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
nem találkoznak és kész...
2010. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy mondjuk bármelyik fél is hibás, hanem egyszerűen nem kompatibilisek. Mások az elképzeléseik, emiatt igazán bensőséges viszonyba nem tudnak kerülni. Mosolyognak egymásra a családi összejövetelen udvariasságból, ennyi a max.
2010. ápr. 1. 18:48
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem vőlegénye már 8 éve nem a szívünk csücske, de ezt soha nem hangoztatjuk a családban, mert a nővérem őt választotta és mi elfogadjuk a döntését.
2010. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tudnék így élni, mert a számomra két/három legfontosabb ember ki kell jőjjön egymással, máskülönben nem tudnék választani közülük... Igaz ugyan, hogy a páromat kellene majd támogassam, de egész életemben lelkiismeretfurdalásom lenne, hogy a szüleimmel nem olyan a viszonyom, amilyen kellene legyen.
2010. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennél több nem is kell. Megvan a pofavizit a családi összejöveteleken, senki nem haragszik senkire, elvannak, elcsevegnek felszínes dolgokról (mint a legtöbb ismerős és távoli rokon). Nem szükséges, hogy bensőséges kapcsolatba kerüljenek egymással. Attól nektek még lehet tök jó kapcsolatotok a pároddal. A problémák nem itt kezdődnek.
2010. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szóval nem szükséges, hogy majdnem-legjobb-barátok(nők) legyenek? Vagy hogy lányukként/fiukként fogadják az illetőt?
2010. ápr. 1. 19:06
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a párom családját. Egyszerűen azért mert mások. Sokkal konzervatívabban én meg olyan szabad szellemű vagyok. Az elején ezt tudtukra is adtam, de már nem. Már a 8. évnél járunk, nem kell folyton a feszültség. Megpróbálunk mindketten alkalmazkodni a másikhoz. 22L
2010. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Addig nincs gond amíg a szülők nem uszítják a saját gyereküket. Így a pár között feszültséget keltenek. Ha kulturált a család elfogadja a döntést és kész.
2010. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Mivel én sem vagyok túl közeli,baráti viszonyban a szüleimmel, nálunk minden családi összejövetel az ilyen kötelező pofavizitekről szól. Túl lehet élni, én úgy tekintem, a férjemmel és gyerekemmel vagyunk egy igazi család, szeretetben élünk, ha anyáméknak kell az illúzió, rajtam ne múljon...

Anyósommal sokkal közvetlenebb a viszonyom, oda örömmel megyek.

2010. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!