Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyek magamon erőt, ha...

Hogy vegyek magamon erőt, ha elkap a sírás? (bővebben lennt) Távkapcsolatos párok, ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

távkapcsolatban élünk és mindig amikor hétvégenként elmegy és hazajövök az üres szobámba elkap a sírás.

mindennél jobban fáj ott bennt.

tudom,hogy kb 5 nap és újralátjuk egymást, max még 1 hétvége kimarad,de sokszor olyan nehéz.

mindig arra gondolok,hogy középsulinak vége,felmegyek Pestre(130km kb ) és közelebb leszek hozzá.

de az még bő 2,5 év :(

az a "baj" ,hogy nincs itt senkim. családommal nem valami jó a kapcsolatom,barátaim pedig nincsenek. és most így ismerkedni sincs nagyon időm :S így késő délutántól késő estig mindig vele beszélek (skype-on)

de sokszor annyira rossz,nincs kihez bújnom.

ajj bocsi,hogy itt fecsegek,csakhát kicsit megint kikészültem.

köszönöm előre is a válaszokat:)


2009. okt. 11. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor sírd ki magad, az jót tesz. Fiú vagy, vagy lány? Mondtad neki, hogy nehezen bírod a távkapcsolatot? Mit mondott rá?
2009. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

lány vagyok.

neki is nehéz , de mindig bátorítjuk egymást ,hogy pár év és összeköltözünk:) csak így az első 1-2 nap / óra nehéz ... furcsa felfogni,hogy nemrég ott volt és most nincs ...


aztán kb a 2-3. napon meg már visszaszámolunk és örülünk,hogy nemsokára egymás karjaiban leszünk.


csak tényleg az,hogy ilyenkor nagyon kitudok borulni,minden kijön belőlem a hiánya,a barátok hiánya,szülők,szeretet stb...

2009. okt. 11. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kösd le magad, sportolj, tanulj valamit szabad idődben. Talán egy lánynak nehezebb egy ilyen helyzetben, mert érzelmesebbek.

Én is éltem távkapcsolatban, szűk egy évig, nekem ez a 2,5 év még mérhetetlenül soknak tűnik.

2009. okt. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Még csak kb 15 éves vagy.Korai még ásó-kapa-nagyharang kapcsolatba beleélned magad, főleg ha a fiú is hasonló korú mint Te
2009. okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18 vagyok...
2009. okt. 14. 11:26
 6/10 anonim válasza:
79%

09:59-es hozzászóló!


Miből gondoltad hogy 15 éves? azért mert hiányzik a barátja szegénynek és magányosnak érzi magát amikro nicns vele?...


Kedves Kérdező!

Gondolj arra hogy milyen jó lesz újra látnotok majd egymást, újra odabújni hozzá és hasonlók!:) Meg az idő is nagyon gyorsan telik,, az a 2 és fél is úgy el fog szállni hogy észre se veszed.Ez most így elég sablonosnak hangzik, de tényleg így van.

És ahogy már leírták előttem, tényleg kösd le magad valamivel. Sportolj valamit, vagy ha ez nem áll olyan közel hozzád, akkor olvass, menj könyvtárba, hallgass zenét, esetleg ha muzikális típus vagy, vegyél egy gitárt és tanulj meg rajta játszani. Én is ezt tettem, a zene nagyon sokat tud segíteni. Csak ne ilyen szomorú lehangoló számokat hallgass, mert akkor tényleg nem tudod majd abbahagyni a sírást. Vidáman,kösd le magad, és majd meglátod hogy milyen gyorsan eltelik az az 5 nap, és megint láthatjátok egymást!:)


Puszi

17/L

2009. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom abból gondolta, hogy a középsuliból bő 2,5 éve van!

Én is távkapcsolatban élek, és hát nem a legkönnyebb! Mikor kikísérem az állomásra, hazajövök, és olyan üres minden...! De aztán kezdődik a hét, suli, délután tanulok, most fogok végezni, tehát szalagavató táncra járok, érettségi tételek kidolgozása, találkozni barátokkal néha, minden este beszélünk telefonon!Azt írod nincs időd ismerkedni, akkor csak lefoglalod magad vmivel, ha nincs időd! Kösd le magad vmivel! Ha pedig már annyira hiányzik, h nem birod írsz neki egy susmust, vagy felhívod, és máris könnyebb ha hallod a hangját!

2009. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
14:36-os nyilván nem abból gondolom hgy hiányzik a barátja hanem abból hogy a középiskolának 2,5 év múlva lesz vége.
2009. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Szia.

Bár, én nem távkapcsolatban élek, de még belegondolni is szomorú az ilyen történetekbe. Elvégre egy fiú és egy lány azért vannak együtt, mert szeretik egymást és akit szeretünk, azzal minél több időt szeretnénk eltölteni...

Szóval nekem egy olyan dolog jutott eszembe, hogy mindig, amikor épp nincs Veled, készíts Neki valami ajándékot, amit akkor adsz oda Neki, amikor legközelebb elmegy. És majd telefonon áradozhat, hogy milyen aranyos vagy, meg ilyenek...:-)

De nem drága, vásárolt ajándékra gondolok, hanem amit Te készítesz! Valami jó pepecs munka legyen, amivel minden nap bíbelődsz egy kicsit és ezzel is hasznosan telik az idő! A végén még lehet, hogy kapkodnod kell, mert már úton van hazafelé, Te meg még nem tökéletesítetted a meglepetésedet!:-)

Olyasmire gondolok pl, hogy kinézel valami szép szerelmes verset az interneten (esetleg költesz egyet...) és leírod egy papírra, de valami szép, cicomás betűvel, amiből egyet is nehéz "lerajzolni", aztán kiszínezgetheted meg ilyenek és peregnek a percek, közben pedig lelkes vagy, mert a Szerelmednek csinálod...

Vagy egy válogatás CD-t, olyan dalokkal, amiket szeret, esetleg a CD borítójára is pingálhatsz valamit...

Sok sikert és kitartás!

2009. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. okt. 14. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!