Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki kilépett a...

Van itt olyan aki kilépett a régi rossz kapcsolatából egy új férfiért, akit megismert még akkor mikor a régivel volt?

Figyelt kérdés
Érdekelne miként történt a dolog? Nem bántátok meg? Nem hiányzott a másik több év után!?
2013. jún. 20. 07:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég fiatal voltam, de már tudtam, hogy a Régi az nem az igazi. Az Új mindenben más volt, szöges ellentéte volt a Réginek. Nagyon botrányos volt a "váltás", mindazok ellenére, hogy tudtam mit szeretnék, nehéz volt megtenni az első lépést. De megtettem, soha nem bántam meg, az első pillanattól kezdve nem hiányzott a Régi. Az Új, akivel azóta 14 éve együtt vagyok, nagyon jól megvagyunk, most várjuk első gyermekünket :)
2013. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) Én is kezdek ebbe bele esni,kopp-kopp de mindig belecsúszok a rosszba.Félek nagyon!!
2013. jún. 20. 07:53
 3/17 anonim ***** válasza:

Èn házasságom alatt találkoztam a nagy Ö-vel. Már 7 éve. Aztán elváltam és a nagy Ö-vel élek, boldog vagyok, vannak gyerekeink is már és soha de soha nem bántam meg. Söt nagyon örülök, hogy így történt, vagy inkább nagyon sajnálom, hogy elötte megházasodtam.


Nekünk már eég rossz volt a kapcsoaltunk, kiégett, semmit mondó az exemmel. Mikor jött a nagyÖ és dilemmába kerültem nagyon nehéz volt, évelödtem, és kaptam egy tanácsot. Ha most otthagyom a férjemet, és nem müködne a kapcsolatom az újjal, akkor vissza mennék-e a régibe? erre egyértelmü gyors kijelentésem volt, hogy soha, inkább egyedül élnék. Ezzel már tudtam mit is akarok. Akármi is legyen kiakarok lépni a régi kapcsolatomból.

Szerencsére az újjal müködött/müködik a kapcsolat és nagyon boldogok vagyunk, a szerelem még mai napi 2 gyerek után is meg van.

2013. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok a párom 28 és se jövőkép se semmi.Nincs semmije és nem is lesz.Az anyjánál élünk,de ő sz@rja a spanyol viaszt.Nem tudok a páromra felnézni sőt csak lenézem,mert sajnos ezt váltja ki belőle már az elejétől fogja,de félek lépni,mert félek h szeretem megszoktam és bele fogok halni a hiányában.
2013. jún. 20. 07:54
 5/17 anonim ***** válasza:

2004-ben ismerkedtünk meg, 2006-ban házasodtunk. Nem volt semmi gond, csak iszonyat ellaposodott az esküvő után minden. 2008-ban ismertem meg azt a bizobyos "újat", és rögtön be is adtam a válókeresetet, bár utána még 10 hónapot egy lakásban, de külön éltünk. 2008 végén kimondták a válást, és 3 évig kétlaki voltam, mert az új párom külföldi. 2011-ben költöztem ide hozzá, és 1 hónapja volt a 2. házassági évfordulónk.


Életem legjobb döntése volt. Az exemmel meg jóbarátok maradtunk. Ő bánja. 41 évesen egy kis zalai faluban lakik az idős szüleivel, 2 éve munka és párkapcsolat nélkül...

2013. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Most van egy férfi ő 30 éves.... még a kezdeti stádiumban járunk,de érzem,hogy ez nem csak futó kaland lesz. És tudom,hogy ha ebből még most nem szállok ki,akkor később már nem fogok tudni.Mit tegyek? Nem vagyok boldog talán soha nem is voltam igazán,de 20 évesen megjártam már a hadak útját,9 éve folyamatosan kapcsolatban élek,drogossal erőszakos agresszívvel,volt aki tönkre tett lelkileg... stb szóval elég érett vagyok már a koromhoz képest,de lelkileg gyenge,mert tönkre tettek :( Létezik még boldogság?
2013. jún. 20. 07:57
 7/17 anonim ***** válasza:
én 20 évesen jöttem össze az előző párommal,és 26 évesen szakítottam vele.Utolsó fél évben sokat vitáztunk,annak ellenére,hogy tudom én voltam a hibás,ő egy nagyszerű ember,mai napig tisztelem,de közbe szerelmes lettem és bár rettegtem mégis éreztem,hogy mennem kell.Azóta született 2 gyermekünk és tudom,hogy jól döntöttem.:)Imádom a férjem,és ő is engem,de el kell,hogy mondjam,járhattam volna rosszul is és akkor egyedül maradtam volna.Nem biztos,hogy ezzel az ésszel megtenném újra,pedig jól választottam,de vele is boldog voltam,és ha nem jött volna a férjem valószinű vele lennék most is.Ha találkozunk akkor jókat beszélgetünk és a férjem is kedveli,de barátok soha nem leszünk és ez igy van jól.Én jól döntöttem:)
2013. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezem :)


Szintén kiléptem, és váltottam. Nem bántam meg. Hiányzott, hiányzik még most is néha, de ahogy az idő múlik, egyre kevésbé.


20 év házasság, válás, házasság, a másodikkal már 10 éve együtt vagyunk.


Az elsővel nem volt különösebb baj, jól megvoltunk, 2 gyerek, lakás, kocsi, minden megvolt, nem ivott, normális férj és apa, csak szerette a nőket. Az én tolerancia szintem meg egyre csökkent. Aztán azt mondtam, ennyi. A második szintén nem iszik, normális férj, jól megvagyunk, és hűséges. Megérte.

2013. jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

igen, voltam ilyen helyzetben, de életem egyik legjobb döntése volt, hogy az új férfi mellett döntöttem.

több hónap őrlődés után döntöttem a szakítás mellett.

nem bírtam a mellette lévő bezártságot, nekem gyakorlatilag nem lehettek barátaim, elvárta volna, hogy rajta kívül ne beszéljek senkivel. a barátnőmre féltékeny volt, nem volt neki mindegy, hogy hogy öltöztem. egy idő után semmi nem volt neki jó, én meg alkalmazkodtam volna a lehetetlenhez. végül ez vezetett oda, hogy az mondtam legyen vége, mert nem bírom, idegileg a padlón voltam. ezt láttam meg a másik férfiban: hogy ő úgy szeretne ahogy vagyok, valamint a kisugárzása olyan megnyugtató volt. a beszélgetések során rájöttem arra is, hogy ő olyan dolgok miatt nem veszne belém, mint az előző barátom, ezért nyitottam felé, hogy jobban megismerjem.

sikerült az ismerkedés, mert decemberben lesz 3éve, hogy békésen, nyugalomban, egymásnak teret hagyva, szerelemben együtt vagyunk.

szóval ha úgy gondolod, hogy a másikkal jobb lenne, akkor szerintem érdemes megpróbálni, sokat nem veszíthetsz, ahogy így olvastam a hozzászólásaidat Kedves Kérdező.

a másik barátomból csak a tűz hiányzik, a dacosság, de nem annyira, hogy a nyugodt, kiegyensúlyozott kapcsolatból kilépjek. életem legjobb döntése volt az akkori szakítás, most olyan ember mellett ébredhetek aki mellett valóban szeretettem volna.

2013. jún. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ha elhagyom és rájövök pár hónap múlva,hogy tévedtem? vagy ha nagyon fog hiányozni,nem akarok már szenvedni mert lelkileg nem bírom már :(


Ezzel a pasival csak az a baj,hogy elmondta eddig mindig ő szakított,mert elmúltak az érzései és nem találta érdemesnek a kapcsolatot,hogy javítson rajta... nah mi lesz ha velem is így lesz?? :(

2013. jún. 20. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!