Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha otthonról sehogy nem...

Ha otthonról sehogy nem támogatnak egy párt, akkor mennyi fizu szükséges ahhoz, hogy saját lakást vegyenek, babákat vállaljanak és ne kelljen hó végén kaja és ruhagonddal küzdeni?

Figyelt kérdés
Körülöttünk mindenki kapott lakást, vagy legalább 6-9milliót, ezért nem tudom, hogy enélkül hogyan lehet....
2009. okt. 12. 14:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Javasolni tudom még, hogy vegyetek bérleti jogot. Így kb. 3 millió egy garzon. Ezt azért belátható időn belül össze lehet gyűjteni. és utána a bérleti díj már nem olyan vészes. Akkor már van hol lakni, jöhet a baba. Hármótokra 200 000-ből szerintem ki lehet jönni a bérleti díjjal együtt
2009. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

Első vagyok: köszönöm a gratut. :) Nekem volt önerőm és nagymamámtól örököltem egy lakást, így ez a kettő plusz még hitelből van egy lakásunk.

Annak aki szóvátette a 220 ezret: miért, én sírtam, hogy csak ennyi? Én leírtam, hogy épphogy elég, mert van egy kislányunk, neki pelenka kell, jó minőségű ételek stb. Annyit írtam, hogy épphogy kijövünk ebből. Tudom, hogy van, akinek kevesebb jutott, de ha azt vesszük, ahhoz a mi jövedelmünk is édes kevés, hogy van, aki 6-9 millát ad a gyerekének....

2009. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Húúúú, de irigylem azt aki alá odadobnak több milkót!!!
2009. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!