Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én fújom fel és önző...

Csak én fújom fel és önző vagyok, amiért szóvá mertem tenni, hogy a párom állandóan segíteni jár a barátainak, szüleinek, testvéreinek, míg itthon semmit nem segít nekem?

Figyelt kérdés
Állandóan mászkál és segít mindenkinek amiben tud, majd mikor végre hazajön, olyan fáradt, hogy csak lefürdik és már megy is aludni. Itthon is elkelne a segítsége, de nem, ő csak másoknál serénykedik, itthon oldjak meg mindent egyedül. Nekem ebből már nagyon elegem van és megmondtam neki a véleményemet, erre megkaptam, hogy nem érti miért vagyok ilyen önző, hogy csak magunkra gondolok. Már idejét sem tudom, hogy mikor volt utoljára közös családi programunk.
2013. jún. 21. 18:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Tegnap például megkértem, hogy ma a munkából haza jöjjön, mert szeretném kimeszelni az előszobát, erre most hívott, hogy már a szüleinél van és füvet nyír. Olyan mérges vagyok, hogy ordítani tudnék.
2013. jún. 21. 18:51
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
nemtom egy meszelésben mit tud segíteni egy pasi,(ha csak nem az a szakmája akk ok) az én párom a nőies dolgokat nem csináltatja meg velem
2013. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Meszeld ki az elöszobát, és ha neked jól esik, ordíts!!!!


Közös családi programnak nevezni az elöszoba meszelését elég furcsa ötlet....

2013. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten ezt gondoltam családi programnak, de másra már nem nagyon számíthatok, így már ez is megtenné. Egyedül amúgy sem tudom megcsinálni, mert nem bírom egyedül kivinni a bútorokat.

Ezek szerint tényleg én vagyok a hárpia és ő csinálja jól. :(

2013. jún. 21. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kerdezo azt irta, hogy nem segit otthon a parja ES nem is volt kozos csaladi programjuk mostanaban...

Megertelek. Muszaj lesz vele megegyszer, higgadtan beszelned. Elmagyaraznod, hogy kettotok elete kettotokon mulik. Es az, hogy o sosincs itthon, nem segit, ellenben masoknak ugrik a ketttotok eletet aknazza ala. Probald meg ujra. Vagy a masik verzio: te se csinalj nagyon otthon semmit es menj el otthonrol, csinalj programokat, segits a baratnoidnek, testverednek ugyet intezni, stb. Hatha eszreveszi magat.

Netan menekul a kozos programoktol?

2013. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan régi haverod, akit át tudnál hívni segíteni? Akiben megbízol. Talán rájön a párod, hogy otthon is van dolga. Nem kell, hogy féltékennyé tegyed, csak említsd meg, hogy ja, itt volt a Jani és kimeszelt.


Ha nincs ilyen ismerősöd, és már megcsináltad, akkor is mondhatsz egy nevet, hogy helyrebillenjen kicsit.

2013. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Janis ötlet tetszik :-). NIncs egy Jani a környéken? :D
2013. jún. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi csinálja ezt. Haveroknak, barátoknak, ismerősöknek akár mit megcsinál, ő a jófej, akire mindig lehet számítani. Odahaza meg egy nulla . A kívülállók meg nem értik mi bajod van, mikor a férjed olyan rendes.
2013. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
Megmondanám neki, hogy haza se jöjjön, nyalja ki a családja sejhaját. Sajnállak!:( ez nálunk is elkezdődött, de közbe léptem!
2013. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!