Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elmennél nyaralni a párod...

Te elmennél nyaralni a párod családjával ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Szóval én és a párom is 20 évesek vagyunk. A családjával úgy néz ki a kapcsolatom, hogy bár mindenkivel jóban vagyok, jobb szeretek kettesben lenni vele. A testvérével semlegesen el tudok bájcsevegni, de általában kínosan érzem magam a társaságában, mert teljesen más világ, mint én, nem nagyon van közös témánk. Ha ott ül velünk egy asztalnál, a barátommal összesen két témát feszegetnek megállás nélkül, amikhez én viszont nem tudok hozzászólni, max nevetgélek, hogy azért ne tűnjek unatkozónak és legyen valami reakcióm. A barátom testvérének a párjával már tényleg csak köszönőviszonyban vagyok. Az apukájával szintúgy, mert csendes ember. Az anyukája jó fej, de tipikus anyósalapanyag, szóval nekem akarván jót sokat erőszakoskodik, beledugja az orrát mindenféle személyes ügyembe - legalábbis tesz rá kísérleteket. Egy párnapos nyaralásról esett szó, igaz, még csak felvetve, de én nem szeretnék velük menni. Hogyan utasíthatom el őket anélkül, hogy különböző humbukokat kelljen felvázolnom nekik?
2013. febr. 21. 22:41
1 2
 1/17 Jégtánc ***** válasza:
91%
Hogy akarod őket igazán megismerni,ha nem akarsz elmenni velük? Itt van a nagy lehetőség.Ha továbbra is együtt maradsz a barátoddal.akkor úgy is az életed részei lesznek.Élvezd a nyaralást,ennyi.Nem kell mindent állandóan túl bonyolítani.
2013. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha hosszú távra tervezel, menj el velük. Legalább lesz alkalmad, tényleg megismerni őket és talán az asztalnál sem feszengsz majd annyira. Ha kibújsz az egy fekete pont. Bármit találj is ki kifogásnak. Márpedig a barátoddal a családot is kapod.
2013. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Három éve vagyunk együtt. Miért pont egy nyaralás hozna össze minket? Eleinte én is azt gondoltam, idő kell, hogy megismerjem őket, de így évek elteltével már nem nagyon gondolok ilyesmit.
2013. febr. 21. 22:47
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen nyaraláson én is, egész jól ki lehetett bírni és korántsem volt olyan rossz, mint amennyire féltem tőle. Utána még évekig mentünk így nyaralni a családdal és mindegyik jó volt. Már nem ugyanazzal a sráccal járok, de a jelenlegi párom családjával is elmennék, pedig van köztük eléggé defektes is, de pont attól lenne kalandos a nyaralás :-)


Igaza van az elsőnek, itt az alkalom megismerni őket, ráadásul még van időd felkészülni rá, még csak február van ;-)


31/N

2013. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Jégtánc ***** válasza:
89%
Nem értem,pár napról van szó...
2013. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azóta már túl vagyunk egy csomó közös családi eseményen, karácsony, szülinapok, de tényleg az ő családja szögegyenes ellentéte az enyémnek, és nekem is... Sok minden miatt kinevettek már, mert én máshogy gondolkodom az életről, és ha valamiért lelkesedem, azt mondják, álmodozni szép dolog, de a valósággal sem ártana foglalkozni. Példa erre, hogy szerintük a kétkezi munka többet ér, mint egy magasabb fokozatot igénylő.
2013. febr. 21. 22:50
 7/17 Jégtánc ***** válasza:
57%
Azért mert ők ebben nőttek fel.Tolerancia.El kell fogadni egymást.Te úgy nőttél fel ahogy,ők meg úgy ahogy.Nehogy már ez gond legyen.
2013. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, nekem is teljesen másak voltak az ex-anyósom és apósom, de mégis találtunk közös nevezőt. Egy kapcsolat nem úgy működik, hogy van a párom, akit szeretek és vele akarok lenni, de a családja hagyjon békén. A pároddal együtt a családját is el kell fogadnod, mert hozzá tartoznak. A te párod is ennyire nehezen jön ki a szüleiddel?


31/N

2013. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az én szüleimet alig ismeri, mert allergiás az állatszőrre, nekünk meg van 2 kis gülüszemű kutyánk (lakásban élünk), szóval egyáltalán nem jön hozzánk, mindig én megyek. Én bírom a családját, de miért kellene velük nyaralni? Tudom, hogy vele együtt a családját is megkapom, de azért... nyaralni is ,,muszáj"? Bevallom, azt hittem, elég a jóban levés is, nem kell napokat együtt töltenem velük.
2013. febr. 21. 22:58
 10/17 Jégtánc ***** válasza:
41%
Ez néha benne van a pakliban:)
2013. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!