Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene...

Szerintetek mit kellene tennem? Már 6 hònapja munkanélküli vagyok. Most talán lenne munkám de 3 müszakba kellene járnom. Van 3 gyermekem, a legkisebb 6 éves. Nem tudom öket kire hagyni amíg dolgozom. Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 00:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi is pont ugyan így járunk dolgozni és nálunk rengetegkolléga gyűlöli a délelőttös műszakot (6-14). Nem szeretnek korán kelni, nameg nincs műszakpótlék...

Ezerrel megy a csere-bere, engem különösen szeretnek, mert én meg a délutánt nem szívlelem (14-22), így mindig kapható vagyok rá.

Nem tudom, hányan lennétek, de talán megoldható. A főnöknek meg tök nyolc, kik vannak bent (legalábbis nálunk).

2013. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9-es!

Ha hiszed ha nem, van olyan, hogy nincs nagymama, nagypapa, nagynéni, nagybácsi, nincs senki csak te meg a gyerek! Nem kívánom hogy megtudd hogy milyen!

6-os voltam

2013. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ebből az egészből az én meglátásom szerint egyedül az éjszakás műszak a problémás,mert a gyerekek tök egyedül vannak éjszaka.A többi megoldható simán.A 12 éves gyerek,már nem kicsi annyira,hogy ne tudjon a tesóinak enni adni v. a főtt kaját betenni a mikróba amit anya elkészített.Reggel a kitett ruhákat rá tudja adni a tesókra,de egy 6 éves is tud egyedül öltözni már(a 4.5 éves lányom is tud),elkísérni őket a suliba,oviba sem egy nagy dolog,pláne,ha nincs nagyon messze.Persze sok minden függ a gyerekektől,mennyire önállónak lettek nevelve.Manapság már telefon is van,fel lehet hívni anyát,ha hazaértek a suliból,hogy minden rendben van-e és anyuka is megnyugszik.Én nem látom annyira tragikusnak a helyzetet(kivéve az éjszakázást) hiszen nap nagy részében amúgy is ovi-suli van(nyarat leszámítva)és még mindig jobb dolgozni,mint nagyon sokat nélkülözni,esetleg éhezni.
2013. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudod megoldani mert nem is akarod. Akkor minek tetted fel a kérdést?
2013. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsò! Gondolom, te is ilyen vagy.mint az egyik ismerösöm aki azt javasolta, hogy amíg dolgozom nyáron kötözzem ki öket egy székhez és zárjam rájuk az ajtót. Pont azért tettem fel a kérdést hátha mások ezt jobban átlátják. És tényleg kaptam hasznos tanácsokat. A többieknek köszönöm.
2013. jún. 22. 13:37
 16/19 anonim ***** válasza:

Csak akkor lehetetlen a nappali, ha a nagyobbik még nagyon gyerek.

Te ismered mennyire bírná. (bár volt olyan kérdés, ahol a szülőt elküldték melegedni, mert a nagyra bízza a kicsiket, mert az milyen szívtelen a gyerekkel szemben, minek szült stb) szóval ez is a nyuszika és a sapka esete.


Aki meg a "nem is akarja", hát gratu neki, gondolom marhára öröm a kérdezőnek asszem 25+3*14 ezerből nevelni a gyerekeit...

2013. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek a nagyok. Én nem hiszem, hogy egy 12 évesre nem lehet egy 6 évest bízni egy hétig meg azért közbe csak az apa is hazaér a munkából.
2013. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Párod sem tud ügyelni a gyerekekre?
2013. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az apuka külföldön él. 2 havonta egyszer jön ide egy hétvégére.
2013. jún. 22. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!