Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagy ezért a párom?

Elhagy ezért a párom?

Figyelt kérdés

Pár hónapja munkanélkül maradtam. Folyamatosan keresek, voltam interjúkon is. De idáig nem sikerült egyik hely sem. Ma azt mondta nekem: "nem tudom mit gondoljak vagy mit érzek..." Azóta nem szól hozzám, most is lelépett.

Nagyon el vagyok keseredve, így is rosszul érintenek az elutasítások a munkahelyekről, erre még Ő is. Nem tudok beszélni vele, mert azt mondta gondolkodnia kell...


Szerintetek mi lesz ezután? Mit tehetnék, hogy kimásszak ebből a helyzetből?



2013. ápr. 25. 17:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit. Ha gondolkodni akar, had gondolkodjon. Aztán majd dönt valahogy.
2013. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért elhagy,akkor jobb is ha megszabadulsz tőle.
2013. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
21%
Könnyen lehet. Gondolom, nem házasodtatok össze, mert vagy nem elég mély a kapcsolatotok, vagy minek a papir a boldogsághoz. Igy bármelyikötök könnyebben mond bucsut.
2013. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

A párod karrierista beállítottságú? Mert akkor neki fontos hogy egy olyan valaki mellett legyen akinek van munkája és előre is tud lépegetni benne.

Szerintem viszont ha tényleg szeretne akkor melletted kéne álljon, segíteni kéne a munkakeresésed. Ma MO-n nem olyan a helyzet hogy kimész az utcára és széttépnek a munkaadók.

2013. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Karrierista. Tudom, hogy fontos neki, mert amíg volt munkám Ő folyamatosan azt szorgalmazta hogy törjek előre... csak a cégnél leépítés volt és az én fizum magas volt, ezért kézenfekvő volt nekik hogy tőlem válnak meg és felvesznek valaki mást alacsonyabb bérért.
2013. ápr. 25. 17:22
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

gondolkodnia kell?

ne legyél már ilyen hogy még ö gondolkodik amikor te vagy sz@rban??

és te még ezen rágod magad????

2013. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne gondolkodj semmin se!


Rátok nem illene a "Jóban rosszban együtt" kifejezés,legalább is az ő részéről biztos hogy nem...

2013. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de meg ha nem is hagy el, hanem meggondolja magat, akkor en mondanam neki, hogy most nekem kell gondolkodnom. Egyrezst azert, hogy erezze mar, hogy milyen jo erzes, masreszrol meg azert, mert egyaltalan eszebe jutott, hogy azert elhagy, mert neked nincs munkad, egy olyanert hagyna el, amirol nem is te tehetsz. Egy kapcsolatban ki kell tartanunk egymas mellett, tamogatnunk kell egymast.
2013. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Annyira mélyponton vagyok már, hogy gondolkodni sem tudok. Minden tartalék pénzemet felhasználtam már, a közös vásárlásokba és számlákba. Ha elküld nem lesz hová mennem se... Ezért sem ugrálok, még ha szemétségnek hangzik is. :(
2013. ápr. 25. 18:05
 10/28 A kérdező kommentje:
Egyébként szeretem, mielőtt félre értitek. Sosem gondoltam volna, hogy ide jutunk. Én családot, házat akartam vele. Fel sem merült bennem, hogy nem akarok vissza menni dolgozni vagy szülök egy gyereket a nyakára.. vagy már nem is tudom mi jár a fejében, min gondolkozik éppen...
2013. ápr. 25. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!