Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy lenéznek...

Miért érzem úgy, hogy lenéznek a tehetősebbek?

Figyelt kérdés

Nekem nincs autóm, nem is keresek túl sokat.

Mindig biciklivel járok mindenhova, de úgy érzem lenéznek azok akiknek többre telik.


Olyan rosszul érzem magam, mikor tekerek az út szélén, más meg mercikkel száguldozik. Főleg akkor bújnék el legszívesebben, mikor ismerős ül ilyen autókban.

(Ismerőst az úgy értsétek, hogy kollega, aki többet keres, vagy régi osztálytárs stb.)


Mit tegyek, hogy ne érdekeljen?


Egyelőre próbálom én is többre vinni az életben, de ez nem megy egyik napról a másikra. De nem akarom, hogy addig is ilyen dolgok zavarjanak.

24/N


2013. jún. 23. 15:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ők tartják magukat többnek. Inkább te tartod magadat kevésnek hozzájuk képest.
2013. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom ők mire tartják magukat. ez nem is fontos.


Én viszont nagyon rosszul érzem magam "mellettük". és akkor mit csináljak, hogy ez ne így legyen?

2013. jún. 23. 15:51
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Én így is szeretlek téged.
2013. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

Mert lenéznek. Ilyen világot élünk, ilyen a társadalmunk. Itt ciki bringázni. Itt akkor vagy valaki ha autóval jársz még a WC-re is.

Hollandiában, Németországban, Dániában senkit nem érdekel mivel jársz. A vezérigazgató is ugyan úgy bringázik.

2013. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Le kell sz@rni. Akik lenéznek valakit azért mert csóróbb az olyanok arra se méltók hogy számítson a véleményük. Én csóró családból származom én is szembesültem ezzel de kemény munkával sikerült felküzdenem magam de még sem nézek le senkit akinek nem jött össze. Inkább azokat nézem le akiknek az számít hogy kinek mennyi pénze pihen a bankszámláján.
2013. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Jaj ez ismerős, én is bicajjal járok, de nem azért, mert nem tudnék autót venni, egyszerűen ezt szeretem. A munkahelyen meg lenéznek, hogy jaj szegény biciklivel jár (biztos nem tudja megvenni a bkv bérletet -.-')
2013. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy ja, a 4-esnek igaza van.

A magyarok egyfolytában csak azt lesik, hogy ki miben jobb és miben rosszabb náluk. Aki jobb, annak nyalnak, aki rosszabb, azt meg jól megtapossák. Primitív érdekkultúra...

2013. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én kedvelem a bringás csajokat.

(Míg el nem lopták addig én is bringával jártam. Dolgoztam olyan helyen, ahol megkérdezték mit akarok bringát vagy bérletet. Mondtam bringát. Kaptam egy új bringát ami 1 év után az enyém lehetett. Aztán meg valaki úgy gondolta, hogy nála jobb helyen van és "privatizálta".)


Éljenek a biciklis csajok. :)

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%

Azt még elfelejtettem írni, hogy akinek több van és nyalnak neki, az nem azt jelenti, hogy tisztelik, hanem inkább azt, hogy irigyek rá és gyűlölik őt a javaiért és mert nekik nincs olyan, ezért kevesebbnek érzik magukat.


Szóval felfelé nyalás és gyűlölet, lefelé taposás és megvetés.

2013. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én jól keresek, de biciklivel jártam mindenhova, mert szeretek bringázni. Azóta 2-szer is ellopták a biciklijeimet, így maradt a merci.
2013. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!