Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A rokonok kb lenéznek azért...

A rokonok kb lenéznek azért mert nem tudok táncolni. Milyen dolog ez?

Figyelt kérdés
Voltam egy esküvőn, és ma amikor megmutattam a videót, megszólt a nagyim hogy "Jaj de ügyetlenül táncolsz". De életemben most voltam a 2. esküvőn, és a legutóbbin 8 éves voltam. Látom én is hogy ügyetlen vagyok, pedig gyakoroltam itthon, de az más volt. Meg nem ismertem a mulatós dalokat, és erre is megszóltak hogy "Te nem is vagy családtag ha nem ismersz ilyen dalokat, én már ennyi idősen ezt meg azt tudtam". Az unokahúgomék kb minden hónapban járnak lagzikba, ő meg profi volt és ajnározták hogy "Büszkék vagyunk rád". Józan voltam mondjuk és sokszor befeszültem kicsit, ő meg csutka részeg volt, és úgy ugrált mint egy...
2012. ápr. 1. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Képen is röhögném, akinek az a szint, hogy mennyire ismeri a mulatós számokat, meg mennyire tud rá táncolni.
2012. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra,bunkó szemetek. Pofára megy sok minden. Én sem tudok táncolni.Mindenki másban jó...:) Neked nem a tánc a világod, hanem valami más.

Senkinek semmi köze,hozzá,hogy nem hallgatsz mulatóst. 14l

2012. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De tényleg egy nyominak érzem magam, nem is akarom újra megnézni a videót többször...
2012. ápr. 1. 21:11
 4/15 anonim válasza:
Egy bulin vagy lagzin ne azzal foglalkozz h kinek h tudsz megfelelni simán csak érezd jól magad és szarjál rá h mások h táncolnak lehet h te nem tudsz profin táncolni de vmi másban biztos h jobb avgy mint ők fel a fejjel ;)
2012. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én minden lagzis videóval így vagyok:D Egyáltalán nem tudok táncolni. Minden lagzin van egy rokonunk aki elrángat és akkorákat égek :D Borzalmas. Nekem tuti nem lesz lagzim, már vagy 10 éve elhatároztam. Nekem ez egyszerűen nem megy. Discoban se tudtam táncolni sose, nem is jártam sokat így. Egyedül a szalagtűzős tánc az az elmegy kategória de az meg nem számít bele. Utálom így az egészet sajna:S Hány éves vagy? Hidd el nem vagy egyedül. Én 22 évesen kicsit hatalmasakat égek mint 15 évesen égtem de ez van :S :D
2012. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én koszorúslányként részegen fejbe dobtam egy kislányt véletlenül tortával, magassarkúban táncoltam, amikor járni se tudtam.A paprikás pálinkát Whiskyvel öblitettem és még sorolhatnám, nálam égőbb nem lehettél, mi már röhögünk rajta, nevess te is.
2012. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6 Mesélsz még?:D
2012. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én sem tudok táncolni, kamaszkoromban sokat görcsöltem emiatt. Így felnőtt fejjel meg már lesz*rom. Ha lagziba megyünk kicsit "lötyögök" és kész.


33/f

2012. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én is 22 vagyok :D az unokahúgom meg 18, és ő a menőmanó a családban. Mellette egy hangyának érzem magam, és ezt éreztetik is velem.

Na hát ez az, hogy engem meg egy idősebb rokon hívott táncolni, akit ki nem állhatok és még ki is figurázták a pasast hogy milyen volt, szóval kb engem is. Azon kívül meg a menyasszonnyal is égtem. Ő sem egy táncoslábú, de ketten együtt irtó gázak voltunk. Szerintem az mindent elárul, hogy mikor lekérték tőlem, elkullogtam, és utánam jött az egyik barátnője hogy "Na gyere csak vissza és táncoljunk hármasban". Mert ő meg jó táncos, és ő húzott engem meg a menyasszonyt, ő táncoltatott minket...Az mondjuk már jobb volt. De tényleg a menyasszonnyal olyan volt mintha valami lenyomott volna, még annyira sem találtam el a ritmust mint egyedül :D

2012. ápr. 1. 21:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Jaa, de egy fiúnál másabb mint egy lánynál. A fiúk egyszerűen ki tudnak bújni a dolog elől vagy nem kérnek fel táncolni senkit. Minden lagzin fiú akarok lenni :D Nálunk is ment ez a dolog még anno, hogy majd megtanítunk, mi az hogy nem tudsz.. Most 22 évesen egy szót se szóltak már rá csak kínosan nevettek. A nótákra is ezt mondták de hát nem az a korosztály vagyunk már. Régen mikor kicsi voltam évente volt 1-2 lagzi. Anyukámék fiatalkorában meg talán még gyakrabban. Most meg jó ha 10 évente van 2 kb. Hol hallgatsz máshol mulatós nótát? Mert én max mikor apukámra rájön a hoppáré:D Am. szerintem lagziban berúgni nagyon gáz. Főleg 30 év alatt:S 22l előző nem tudom hányadik.
2012. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!