Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenéznek azért mert másabb...

Lenéznek azért mert másabb vagyok mint ők. Hogyan viszonyuljak hozzájuk?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Nagyon önbizalom hiányos, befelé forduló. Tudom ez rossz, de ilyen vagyok...Barátom sem volt még. Az unokatestvérem és az anyja, a hátam mögött mindig kibeszélnek. Ilyenekkel jönnek, hogy "bezzeg én az ő korában mentem férjhez" vagy "ez nem normális dolog, mert nekem ennyi idősen már X számú pasim volt" stb. Mert ők nagy pasifalók voltak mindig. Az unokatesómnak a férje mellett volt szeretője, még terhes is lett valakitől. Ha összevesztek akkor rögtön összejött valakivel. Az anyja dettó ugyanez.


Szívesen felhoznám ezt, de nem akarok velük b*nkó lenni. Rosszul esik, hogy így piszkálnak, mikor amúgyis ramatyul érzem magam...


2011. márc. 13. 19:23
 1/7 Gishart ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb az, ha nem figyelsz rájuk. Tudom, hogy nehéz, engem nagyon sok mindenért basztattak. De ha az ember nem figyel az ilyen megjegyzésekre, akkor egy idő után abba fogják hagyni. Az, hogy 21 évesen nem volt még barátod, az szerintem semmit nem jelent. Én 20 voltam, mikor megismerkedtem első barátnőmmel, pedig nem hittem volna, hogy ez valaha is meg fog történni. Soha nem szóltam vissza az olyan bejegyzésekre, hogy miért nem csajozom, miért nem járok diszkóba, ott biztos összejönnék valakivel. De én nem egy buliban akartam összejönni egy lánnyal, akiről előbb tudom meg mit tud szájjal, mint, hogy mi a neve. Egyszerűen csak nem kell odafigyelni rájuk. Másrészt, az hogy ők ilyenek, az sokmindent takarhat. Pl: Ahogy te is mondtad, az ő "negatív" dolgaikat akarják elrejteni, ilyen módon.

Remélem tudtam segíteni, s kitartás.


20/F

2011. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szuper példa amikor valaki olyan ostoba, hogy büszke arra amit inkább szégyellnie kellene! ne foglalkozz velük, más mentalitású vagy ezért piszkálnak. nem lehet mindenki lot*yó
2011. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen nem vagy k.urva? milyen igényeik vannak a rokonoknak :S



ne foglalkozz velük....

2011. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mitől vagy önbizalomhiányos?
2011. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engedd el a füled mellett az ilyen véleményeket, a gondolkodásoddal meg nem hiszem hogy bármi gond is lenne.

Szintén 21 éves vagyok, barátnőm még nem volt,disco-ba meg kocsmákba nem járok. Márcsak azért sem mert nem érzem jól magam ezeken a helyeken. Nekem is mindíg mondogatják, hogy miért nem járok ilyen helyekre. Eleinte mindíg el is mondtam hogy azért mert nem érzem jól magam...de egy idő után rájöttem hogy egyszerűbb ha simán nem foglalkozok a véleményükkel.

2011. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egy intelligencia-szinten meg egy erkölcsi szinten. És ezzel szerintem mindent elmondtam. Örülj, hogy Te nem vagy olyan mint ők! Ilyen emberek véleményére meg ne adj!
2011. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy szimplán csak az a baj, hogy randa vagy, mint a bűn! mutass képet és akkor megmondom!
2011. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!