Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kívülálló szemével adnátok...

A kívülálló szemével adnátok tanácsot mit tegyek a továbbiakban?

Figyelt kérdés

38 éves nö vagyok. Külföldre mentem férjhez 6 évvel ezelött. Tegnap volt egy csúnya veszekedésünk és a férjem azt vágta a fejemhez, hogy menjek el nyugodtan, ilyet mint én vagyok mindenhol lehet talàlni. Még különbet is. Stb, stb.

Szóval mivel ez már nem az elsö volt, ezért úgy döntöttem egyedül építem tovább az életemet. Neki még nem mondtam.

Viszont mit tegyek? Ide nem köt semmi és senki. Miatta jöttem ki. És a fizetésemböl egyedül nem tudnék megélni, lakást bérelni.

Ha visszamegyek MO-ra munkàt kell keresnem. Semmi garancia, hogy kapok is. Ès egy darabig biztos az anyámmal kellene élnem, ami újabb konfliktus forrás lenne.

Ti mit tennétek? Maradjak itt és próbáljak egyedül megélni barátok és család nélkül? De legalàbb itt van munkàm. Vagy cuccoljak haza anyához és kezdjek neki otthon munkát keresni?


2013. jún. 23. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itthon rosszabb a helyzet, bár lenne hol laknod.
2013. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szólj az ismerőseidnek akik itthon vannak hogy nézzék a munka hirdetéseket, plusz neten te is tudsz nézelődni, telefonon érdeklődni..stb, de amíg nem tűnik biztosnak addig maradj kint.És ha már valami kilátás van akkor megindúlsz "haza". Így talán nem a semmibe jössz majd vissza.
2013. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így kívülállóként azt mondom akkor lenne érdemes hazamenned, ha otthon lenne egy férfi aki vár rád vagy ha anyukád olyan helyzetben van, hogy szüksége van a segítségedre. Persze attól is függ, hogy melyik országban vagy, ha Nyugat-Európában vagy az USA-ban vagy akkor inkább maradj ott, de ha egy kelet-európai vagy afrikai országban akkor onnan jobb ha hazajössz.
2013. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem megy, akkor nem kell erőltetni. Kemény dolog egyedül élni egy idegen országban. De nem muszáj ;-)
2013. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tettél félre semmi pénzt a 6 év alatt?
2013. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kb. 40 ezer dollàrt, 8 millio forintot.
2013. jún. 24. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!