Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Mit tennétek, ha a párotok egy napon közölné, hogy gyógyíthatatlan beteg és csak pár hónapja van hátra?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 20:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem nem lenne szívem szülni... hogy abban a tudatban menjen el, hogy kettőnket hagy itt...
2013. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Keresnék gyógyírt,olyan nincs hogy nincs.

(van a családban olyan,akinek ország 3 legjobb kórházában mondták,hogy max 3 hónapja van...ráment a család minden tartaléka,háza,kocsija,mire minden alternativ gyógymód közül megtalálták mi használ,de eltelt 7 év már,és él és virul,az orvosok pedig széttárt karral csodálkoztak,hogy de már papirforma szerint nem élhetne)

2013. jún. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
45%

A páromnak nem az lenne rosszabb, hogy kettőnket hagyna itt, hanem az, hogy itt hagy engem egyedül.

Azért lenne jó egy kisbaba, mert akkor maradna nekem valami Belőle.

2013. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!