Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis vagyok? Lehet, hogy...

Normalis vagyok? Lehet, hogy csak a kamaszkor?

Figyelt kérdés

Szoval, ha valaki szimpatikus azokat nagyon hamar megszeretem. Voltak ferfik es nok is. Altalaban tolem idosebbek 20 ev korul. Most pl egy csajjal vagyok igy. Egyszeruen arad belole a kedvesseg, imadok vele beszelni, megbizok benne, megerto stb..es ha nem beszelunk par napig akkor minden bajom. Probalok neki megfelelni.. Tok olyan, mint a szerelem, de biztos, hogy nem az. Mivel voltam mar szerelmes...ahhoz a fiuhoz testileg is vonzodtam es megis mas volt.

szerintetek mi lehet ez? Olvastam itt egy lanyrol akivel ugyan ez volt, de csak olyan valaszokat kapott, hogy majd kinovi.

Valamit nem tudok tenni, hogy ne legyen ilyen?

15/L


2013. jún. 24. 23:34
 1/6 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

volt egy ilyen kerdes..nem az amirol beszeltem, de ez is illik most ide.

a szuleimmel nem valami jo a kapcsolatom. Nem lehet, hogy ezekbbe az emberekbe enis az anyat/apat keresem? Csak mert mar ezt is olvastam

2013. jún. 24. 23:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Már meg is válaszoltad magadnak a kérdésed. Mindig rossz volt a kapcsolatod a szüleiddel, vagy csak mióta tini vagy?
2013. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Miota tini vagyok..

Nem csak a szuleim a hibasak, hanem en is...de ebbe nem akarok belemenni.

Viszont azota van ez a kotodes miota megromlott veluk a kapcsolatom.

2013. jún. 24. 23:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy tényleg a szülőkkel való kapcsolat hiányát próbálod így pótolni. Mindent megbeszélsz az említett lánnyal, kötődsz hozzá, megbízol benne, stb. Egy anya-lánya kapcsolat is ilyen (kéne legyen). Azt hiszem most ráébresztettél, hogy miért keresem én is máshol ezeket a dolgokat. Az utóbbi időben nem szívesen mondok el itthon mindent, nem akarom a felesleges gondjaimmal terhelni a szüleimet, inkább magam próbálom megoldani, vagy a barátaimhoz fordulok. Akik ugyan mindig szívesen fogadnak és próbálnak segíteni, de egy idő után tudom, hogy nekik is sok lehet.

19/L

2013. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan igy vagyok enis. Csak ugy erzem egy idosebb jobb tanacsokat tud adni. Mint most az a lany...aki amugy 23 eves. Persze rengeteg velem egykoru baratom van azert veluk is meg szoktam beszelni dolgokat.
2013. jún. 25. 00:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy idősebb általában tapasztaltabb is. Korban nem áll olyan távol tőled, de tapasztalatok terén mégis, emiatt esik jobban vele megbeszélni a dolgokat. :)
2013. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!