Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért velem történik ilyen?

Miért velem történik ilyen?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy aranygyűrűt, amire befizettem az előleget. úgy volt, hogy mire kell, addigra megérkezik. Két nappal az esemény előtt bejelentik, hogy hát sorry, de mégse jön meg időre :S Ezen elkeseredtem. Most, egy héttel az eredetileg megbeszélt időpontra megérkezett, telefonáltak, de mondtam,h csak holnap tudok érte menni. Az eladó besértődött, ás rám csapta a telefont. Jogosan?
2013. jún. 27. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs igaza az eladónak,ők késtek vele. ha te nem tudsz azonnal,amikor hívnak menni,csak másnap,akkor ő szépen vegye tudomásul. hihetetlen ,h még ő van felháborodva.
2013. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy eladónak, aki szolgáltatást nyújt, szánom-bánom elnézést bocsánat módon kéne ilyen keveredés után hozzáállnia, de mivel nem teszi, pocsék üzletember. Aki szolgáltat, sosem tehet úgy, hogy a vevő, ügyfél tesz neki szívességet. Még ha úgy gondolja, akkor sem.
2013. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem ertem miert nem mindegy neki mikor hozod el? En bemennek es mondanam h beszelni szeretnek a felettesevel, mert ugy gondolod h a tortentek utan nem engedhet meg maganak ilyen magatartast


bar en ilyen vagyok, kiverem a hisztit ha igazam van, en vendeglatasban dolgozom es barmennyire is bunko a vendeg nem vagyok vele ilyen tiszteletlen..

2013. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is kivertem, bár csak egy diplomaosztóra lett rendelve, mint ajándék, de most olyan rosszul érzem magam,h szemét vagyok :S
2013. jún. 27. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Néha nem értem, hogy az ilyen kereskedőknek hogyan nem esik ki a szájából a kenyér... Szerintem bátran küldd el az anyukájába amikor átveszed a cuccot.
2013. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én besétálnék és miutan.kiadja a gyurut kernem a panaszkonyvet.
2013. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kíváncsi leszek ezek után hogyan fog viselkedni holnap, amikor átadja a gyűrűt. Ha akkor is flegma/bunkó, akkor igenis kérd el a panaszkönyvet és írd le a késéstől kezdve a telefonig és a flegmaságig az egész sztorit!

Neki az a dolga, hogy megnyerő legyen és eladjon, ha problémás a holnapi átvétel, akkor elmondja normálisan, hogy mi a probléma ezzel, nem pedig rád csapja a telefont!

Ne te érezd magadat rosszul, nem hinném, hogy olyan nagy cucc egy gyűrűt plusz egy napig őrizni.

2013. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én is a panaszkönyvhöz folyamodnék
2013. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek az eddigi válaszokat. Lehet, hogy kicsit túlkomplikálom a dolgot, meg sokat panaszkodom miatta, de én szerettem volna azt a gyűrűt a diplomaosztóra, mert nem biztos, hogy lesz még...:S
2013. jún. 27. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!