Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én osztom be rosszul a kosztpé...

Én osztom be rosszul a kosztpénzt vagy a férjem nincs tisztában az árakkal?

Figyelt kérdés

Nem a rezsit tartja soknak, hanem az élelmiszerre, tisztító- és tisztálkodó szerekre költött összeget. 60000Ft megy el havonta erre és még csak nem is dúskálunk semmiben. Szerinte ez túl sok és jóval kevesebb pénz is elég lenne erre. 2 kicsi gyerekünk van (1 és 2,5 évesek). A nagyobbik laktózérzékeny, a kicsi laktózérzékenység gyanús, szóval spec. élelmiszerek is kellenek.

Ti mennyit költötök egy hónapban ezekre?

Én ennél jobban nem tudok már spórolni, főleg úgy nem, hogy a férjemnek azért vannak igényei, amiből nem enged.


2013. jún. 27. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el együtt vásárolni.
2013. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Mi 3-an vagyunk, de nekünk simán elmegy kajára+tisztálkodó szerekre 100 ezer. Jó, a fiunk sem gyerek már, szóval 3 felnőttet vegyünk, de a Te 60 ezred 4 főre nekem nem lenne elég.
2013. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem sok. Mi ketten vagyunk és simán elmegy ennyi egy hónapban, holott nem veszünk drága, márkás cuccokat.


Mondd meg neki, hogy oké, akkor nem veszed meg neki az igényei szerint a kajákat, hanem veszel olcsóbbat, rosszabb minőségűt és meglátjuk mit szól hozzá!

2013. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nem elrugaszkodott ez az összeg, úgy, hogy a 2 gyerek laktózérzékeny


nekünk is ennyi megy el, nem igazán veszünk luxus dolgokat, és csak 2-en vagyunk,


(igaz, hogy ha 1 hónapig nem vennénk csak pékárut akkor szűken meg tudnánk lenni, mert állandóan tele a mélyhűtő és a kamra tartós élelmiszerrel)


ami igény nálunk is, hogy hús nélkül nem ebéd az ebéd, sajt nélkül nem reggeli a reggeli, ami luxus az az, hogy 1,5 havonta elmegy egy karton sör

2013. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak igaza van, menjen veletek. Két gyerekre amúgy ez nem sok. Nekünk egy 14 hónapos babánk van, ennyit én is simán elköltök. Körülbelül 10-15 ezer megy el hetente és nem veszek például kólát meg ilyesmi, itthon sütök főzök viszont mindig van gyümölcs itthon főleg a babának. Pelenka ebben nincs benne.
2013. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menjetek el együtt vásárolni, had lássa, hogy mi mennyibe kerül, illetve érdemes néha kifigyelni az akciókat, azzal lehet még spórolni!
2013. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Egy felnőtt étkezésére kell naponta 600-800 Ft, ha normálisan akar étkezni. Akkor ennyi, ha minden étel otthon készül. Ez 18-20 ezer Ft havonta. Két felnőttnél 36-40 ezer Ft, és az még mindig csak az étkezés. Nem tartom túlzottnak a 60 ezer forintot egy négytagú család esetén.
2013. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem sok, pláne hogy speciális élelmiszerek is kellenek
2013. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a sok, hanem a magyar fizetések alacsonyak.
2013. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én egyedül nem jövök ki 35eftból
2013. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!