Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? Elmenjek így?

Ti mit csinálnátok? Elmenjek így?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az egyik rokonunk temetése de nekem meg tegnap vettek le a két lábamról vagy 6 szemölcsöt és az egyiken akkora lyuk van hogy kb 1,5 hónap lesz mire begyógyúl teljesen,még zokniba és csak a sarkamon tudok lépegetni.Most cipőt biztos hogy nem tudok húzni de akkor elmenjek papucsba egy temetésre meg be a templomba?Az nagyon alpári szerintem.Most melyik a gázabb ha elmegyek papucsba és zokniba a templomba vagy ha el se megyek?
2013. jún. 14. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is vágtak ki a talpaimból szemölcsöket, volt összesen vagy 10. Nekem akkor egy éves volt a kisfiam, így nem tudtam lábadozni, már aznap cipeltem őt, szaladtam utána, és cipőt is vennem kellett, mert tél volt, papuccsal nem tudtam helyettesíteni. Fájdalomcsillapító cseppeket szedtem az első 4-5 napban folyamatosan, és akkor nem fájt. Mikor múlt a hatás, és megint kezdtem érezni a fájdalmat, szedtem megint egy adagot. Ha megteheted, pihenj! De a temetésre emiatt nem menni, ez nem indokolt szerintem, ha csillapítod a fájdalmat, cipőt is tudsz venni. Ha mégsem, akkor meg menj papucsban. Fontosabb, hogy ott vagy -e, mint hogy mi van rajtad.
2013. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Vigyél magaddal papucsot. Amikor odaérkeztél, vedd át a cipőt ott, ahol senki sem látja. Hazafelé visszaveheted a papucsot.
2013. jún. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem inkább pihenj otthon. Persze ha mindenképp szeretnél ott lenni, akkor menj, de a sebed fontosabb annál, hogy cipőt húzz a lábadra. Aki ezt nem érti meg, vagy megszólja, magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.
2013. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Ne hupilila papucsban legyél és akkor nem gáz

Fekete papucs,és senkinek nem fog feltűnni

vagy flip-flop papucs,az mégkevesebb helyen ér a lábadhoz,párszáz forint,máskor is jó lesz

2013. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem papucs és egy hosszú nadrág ami takarja valamennyire.
2013. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!