Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyembe ha...

Mit csinálnátok a helyembe ha a párotok verne, és szétköltöztünk de azzal fenyeget hogy csinál magával valamit, ha nem megyek vissza hozzá? Szerintetek vissza fogadjam vagy nem, és van egy 4éves gyermekünk is?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 12:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Inkább magával csinálja, mint velem vagy a gyerekemmel. Egy ilyen disznó sorsa nem érdekel. Már bocsánat, de hülye vagy, ha visszafogadod és megérdemled, ha ver. Örülj, hogy megszabadultál egy ilyen állatól!
2013. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Kit érdekel mi van vele? Akassza fel magát az ilyen állat. Én vissza nem mennék, az biztos. Örülj, hogy el tudtál szabadulni.
2013. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Üzend meg neki, hogy nyugodtan kösse fel magát. Ha egyszer kezet emelt rád, miért fogadnád vissza?

Ez is csak egy érzelmi zsarolás a részéről.

2013. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyeneknek csak a szájuk nagy.

eszedbe ne jusson visszamenni. Ideig-óráig bűbáj, aztán megint ő lesz a kemény legény, te meg sírva menekülhetsz...

2013. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem fogadnám vissza!

Azért mond ilyeneket, hogy fogadd vissza. Ezt hívják érzelmi zsarolásnak, de ennek meg nem kell engedni.

Mondd el neki, hogy ha öngyilkosságon töri a fejét, inkább menjen pszichiáterhez, az majd segít abban, hogy elvesse az ilyen jellegű gondolatait és ettől többet nem tudsz és nem is kell tenned.

Ha mégis csinál magával valamit, az meg az ő döntése az ő döntéseiért pedig te semmilyen felelősséggel nem tartozol, ezért lelkiismeret furdalást sem kell érezned!

2013. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
10%
Én megzsarolnám. Visszafogadnám de csak miután átesett egy bentlakásos pszichiátriai kezelésen és gyógyultnak nyilvánították. Utána meg vállalná a folyamatos párterápiát.
2013. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Ez csak újabb nyomós érv amellett, hogy az életben többé még csak ne is találkozz vele. Viszont remekül felhasználható a bíróságon, ha nem akarod, hogy a gyereked elvihesse magával láthatásra. Így legfeljebb akkor láthatja, ha te is ott vagy, és tudod felügyelni, mit csinálnak.
2013. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
41%
6-os, nekem csak az lehetne elégtétel, ha őt is elverné egy nálánál annyival nagyobb és erősebb ember, mint ő nálam annyiszor mint ő engem és éveken át lelki terrorban tartaná...meglátnám utána ő vissza akarna-e fogadni engem terápia ide vagy oda (1. válaszoló)
2013. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Tegyen magával azt amit akar a szemét!Ver és még van bôr a képén hogy kérleljen mennyj vissza hozzá?! Vissza ne menj...örülj,hogy megszabadultál tôle!A gyermeknek is jobb lesz,hidd el.
2013. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
mit csinálnék? semmit! akkor üsse magát. Nem meri megtenni úgysem, ha igen, az meg nem a te hibád. Nem kockáztatnám a gyerekem épségét csak azért, mert egy idióta fenyegetőzik.
2013. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!