Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Apum csalja anyumat!...

Segítség! Apum csalja anyumat! Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. van egy bátyám ő dolgozik, és tanulok még. 28 éve házasok. Kutattam apu telefonjába és sms-ket olvastam és hívásokat.Tudom hogy nem volt helyes kutatni a dolgaiba de éreztem hogy van valami itt. Anyut folyamat szidja hogy sportoljon.. stb mindig csak osztja. És ez nekem rohadt szar látni. Apu Németbe dolgozik... Anyu nem tudja. De annyira sajnálom!!!
2013. jún. 28. 15:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan cselekedjek!:(
2013. jún. 28. 15:06
 2/12 anonim ***** válasza:
A helyedben apukáddal beszélnék először, megkérdezném, hogy mi ez az egész, miért teszi, és hogy jó lenne, ha közölné anyuddal, ne neked kelljen...Ha ő nem teszi meg, akkor szólnék én, de jobb ha ketten rendezik le a dolgot...
2013. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Sehogy! Vagyis ne szólj bele a szüleid dolgába, és legközelebb eszedbe ne jusson apukád telefonját nézegetni. (És a jövőre nézve a párodét se, ez egyáltalán nem helyes).

A szüleid felnőtt emberek, meg tudják oldani a saját maguk problémáit. Te sem szeretnéd, ha beleszólnának a te párkapcsolataidba.

2013. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy. Ebbe sajnos nem lehet beleszólni.
2013. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

SZerintem is beszélj apáddal, és vedd rá, hogy valljon. Ha nem teszi, beszélj te az édesanyáddal.


Nehogy már ne legyen köze hozzá, hogy a saját apja egy disznó...de van.

2013. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha beleszólna, az apja tagadna és még a kérdező jöhetne ki rosszul, h minek kutakodik, minek szól bele mások életébe. Ha senki nem kér tőled tanácsot, akkor ne osztogassad! Ha nagyon bele akarsz szólni, akkor inkább derítsd ki ki az a másik nőés beszélj vele. csak h tudja mibe mászott bele
2013. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Jelentkezz a családi titkokba
2013. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez nem vicc. :( Kutattam a telefonjába akkor lebuktam. Ap ordított velem hogy miért van a kezembe a telefon... Én egyedül anyumat sajnálom.
2013. jún. 28. 15:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezért ordított...Nekem nem szokásom mások telójában kutatni, de néha használom szüleimét, és egyik sem lesz ideges emiatt, mert nincs titkolnivalójuk...
2013. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

De hogy képzelted, hogy kutatsz apád telefonjában? Ha ő tette volna a tiédben, most 20 oldalon keresztül sírnád itt tele a gyakorit, hogy felnőtt vagy, és apád a telefonodat ellenőrzi... Hát légy erős: apád is felnőtt, sőt, anyád is az, ha nekik gondjaik vannak EGYMÁSSAL, azt joguk van egymás között elintézni.

Mellesleg, ha az én telefonomban kutatnál, én is ordítanék veled, pedig nem vagyok az apád... Magánélet, magántitok, rémlik valami?

2013. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!