Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az olyan emberről...

Mit gondolsz az olyan emberről aki folyton hangoztatja, hogy mennyi pénze van és milyen márkás dolgokat vesz? Meddig lehet ez hallgatni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 00:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Ismertem egy ilyet, de ő nagyon durván tolta... Más témáról nem is lehetett vele beszélni. Azt kapta, amit megérdemelt...(mindenki döntse el, hogy mit)
2013. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem érdekelnek ilyen emberek. Volt alkalmam ilyen embert ismerni. De a nagy pénze és márkás cuccai ellenére elég magányos ember, mert senki nem foglalkozik vele. Nem hiába pattintom le én is 2 perc beszélgetés után, vagy nem hiába foglalt mindig a telefon ha ő hív. Már meg sem hallgatom, Ma már ott tattok, hogy ha elkezd nagyzolni abban a 2 percben akkor le is állítom, hogy fejezze be mert nem érdekel. (ilyenkor nagy örömömre megsértődik, és elmegy)
2013. jún. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos párom szülei ilyenek.Nem töltünk náluk sok időt,de amikor meglátogatjuk őket mindig előhoznak valamit még akkor is ha szó sem volt a témáról pl. hogy ezt meg azt milyen drágán vették,milyen drága minőségi vmit fognak venni...Úgy érzem bármi is a téma nekik mindig ki kell egészíteni az árral és a kiemelt minőséggel.Nem értem mért olyan fontos ez.
2013. jún. 30. 00:56
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen ismerősöm, mindig az róla a véleményem, hogy valószínűleg nagyon szegény körülmények közt kezdte, és most büszke arra, amire van. Kicsit önbizalomhiányos látszatot kelt.
2013. jún. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
...neki ez jelenti az eletet, ennyi es nem tobb! EZ toled fugg, hogy meddig hallgatod.
2013. jún. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Ilyenkor játszd a szerepedet

"ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ ne mondja!!!! Tényleg ilyen drága volt??? és eredeti kínai termék??? AZTAAAAAAAA!


" ez komoly??? HÚHAAA! Milyen drága! ennyi pénzért már MOna Lisát is megvehették volna!!!"

2013. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Azt hiszem az ilyen emberek rettentő felszínesek és sekélyesek az értékítéletük nulla.


Vonatkozik ez saját magukra is ezzel kompenzálják a hiányosságaikat azt hiszik a pénz által ők is többek lesznek és bárkit lenézhetnek. Az igaz emberei értékekről fogalmuk sincs.Valójában semmit nem tudnak felmutatni, amire igazán büszkék lehetnének.

2013. jún. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kruse ***** válasza:
69%
Amíg meg nem unod!
2013. jún. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
sekely e kej! nekem is volt ilyen ismerosom. kozoltem vele, hogy a penz az csak egy dolog, meg az is amit meg tud venni a penzen. a betegsegek es a balesetek ellen nem fogja megvedeni. azota visszavett az arcabol.
2013. jún. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Kb ugyanolyan, mint amikor valaki folyton panaszkodik, hogy milyen csoro, mennyire nincs penze semmire...
2013. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!