Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szüleiteket a szemetek...

Ha a szüleiteket a szemetek láttára ölnék meg, akkor megtennétek ti is az elkövetővel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 21:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%

Meg... miután alaposan megkínoztam. És ha végig kell néznem a szüleim "kivégzését", akkor valószínűleg rohadtul nem fog érdekelni a következménye a tetteimnek. Az sem biztos, hogy tudnék tovább élni ezzel a képpel a fejemben. A legkisebb bajom lenne az, hogy jogilag ezért én mit fogok kapni.

Bár nyilván könnyen dumálok, egyedül vagyok, még nincs saját családom, ők az én családom!

2013. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
37%
Naná! Még akkor is, ha a MADARAMMAL tenné ezt! Leszaladnék, megfognám a dinnyevágó kést, és rozsdásra összekönnyezve a rozsdamentes acélt - azt se tudnám, miébe szúrjam előbb. Talán kettévágnám fentről... Na de hogy egy emberi családtaggal! Nem is tudom. Akkor már nem lenne szükségem késre. Két kézzel halálra ütögetném, és a vérével festeném újra a lekopó piros festéket. Anyukám? A világ összes kincséért nem adnám őt sehova! Hát nem is tudom mit tennék a gyilkossal. Fognék egy szép piros traktort, és 526387254781245187415 km/h-val *********************************************************************************************************************************************************************************************** (cenzúra :D) :DD Csak próbálja meg...
2013. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
47%
Nem. DE ha a férjemet és a gyerekeimet akkor igen.Igen. Igen.
2013. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Meg. És míg nem végeztem valószínűleg még a vérnyomásom sem menne fel.
2013. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%
Ölni soha nem tudnák, meg amúgy is, mért haljon meg gyorsan ha szenvedhetne a sitten egész életében is, vagy legalábbis jó pár évig? Nem mocskolnám be a kezem egy ilyen emberért, de várjuk, hééé, az ilyen nem is ember! Állat inkább, az találó. De NEM! Inkább gyötrődjön sokáig, az a tökéletes büntetés nem a halál.
2013. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
97%
Hogy a sitten van!!! Dehát azt az adó fizető emberek pénzéből teszi. Például a tiédből 15-ös. Néz tévét, számítógépezik, könyvtáruk van, fürdik, eszik, tanul, nyitják előtte az ajtót és csukják, nem kell téli tüzelő. Én akit életfogyra ítélnek , halálbüntetés. Azonnali.
2013. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
45%
Szemrebbenès nélkül. Amugy is van bennem egyfajta túlzott agresszió, na asszem ott abban a pillanatban kiadnám magamból mindet.
2013. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
22:35 ja mert ha te megölöd hogy ne kerüljön sittre, és te kerülsz a sitte utána, akkor téged nem az adójábóül fizet a nép? Vagy akkor neked is halálbüntetés, vagy értede fizessenek csak nyugodtan? Az nem úgy megy ám, hogy amíg a te bosszúdról van szó, addig oké, de ha más bosszúja lenne mondjuk ellened, az már biztos nem tetszene.
2013. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg fizikailag nem lennék rá képes, de biztos rátámadnék.

Ideális esetben "eljátszanék" vele, mielőtt a másvilágra küldöm.

2013. júl. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nem. Mi értelme lenne? Ülhetnék egy cellában életem végéig. Így meg ő fog ülni, én meg élhetném tovább az életem amint túltettem magam a gyászon. Arról nem beszélve, hogy szerintem meg sem tudnék mozdulni ebben az esetben, nemhogy nekiálljak gyilkolászni 48 kilós nő létemre.
2013. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!