Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a kisebb rossz döntés?...

Mi a kisebb rossz döntés? Együttmaradni egy rossz kapcsolatban, mert 12 év mégiscsak 12 év, vagy szakítani?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 11:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha a párod nem akar javítani a dolgon sehogy sem akkor szakítás. Ha Ő is benne van akkor párterápia vagy 40-napos házasságmentés vagy akármi ami segíthet. Ha nem találtok megoldást pl másfél éven belül akkor el kell búcsúzni egymástól! Inkább békében MOST mind, hogy esetleg jöjjön egy harmadik (abból csak féltékenység meg harag és felesleges sebek keletkeznek) vagy meg kell próbálni mindent helyrehozni.
2013. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Közös gyerek van?
2013. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. Szerintem mindegy, h van-e gyerek vagy nincs. Ha nincs könnyebb kiruccanásokat, közös dolgokat csinálni. Ha van gyerek akkor meg azért. De csak azért, mert gyerek van ne akard mindenáron megjavítani beleölni 4-5-6 vagy akár 10 évet is. Gyereknek se tesz jót. Ha a megélhetés gondot jelentene akkor az nagyon n agy baj. Szüleim is ezért nem váltak el. Mondjuk sok-sok év után megoldották a problémáikat AZ ÉN ROVÁSOMRA! (Azért csupa nagybetű, mert vastag betűk nincsenek). Ti ne csináljatok ilyet. De amúgy nagy vonalakba elárulhatnád, hogy tulajdonképpen mi a probléma kettőtök között.

24/N

2013. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nincs közös gyerek,én hoztam a fiamat ebbe a kapcsolatba
2013. júl. 1. 12:00
 15/22 A kérdező kommentje:
hát ész nélkül,meggondolatlanul beleugrottunk ebbe a kapcsolatba,és anyagi okoknál fogva nem tudjuk felszámolni,pedig már igazán egyikünk se akarja.
2013. júl. 1. 12:02
 16/22 anonim ***** válasza:
Én a bőrödben vagyok. Én kiszálltam 12 év + gyerek ide v. oda és nem mondhatja nekem senki, hogy könnyen adtam fel. Ha eljutottál odáig, hogy ha minden 180 fokot fordulna sem tudnál már vele együtt maradni, akkor menj.
2013. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
köszi,h válaszoltok,legalább annyit már látok,hogy túl lehet élni,hisz ti is éltek még,
2013. júl. 1. 12:13
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 év után váltam el. Rettenetesen nehéz volt, bár az megkönnyítette a döntést, hogy előtte kipróbáltuk a párterápiát és időt is adtunk magunknak. Nem ment, dönteni kellett. Békében váltunk el. Kb. egy év volt, mire anyagilag és lelkileg talpra álltam. El kellett adni a házunkat, anyagilag osztozkodni. Ma már túl vagyok rajta, vettem egy nagyon szép kis lakást, élveztem a berendezését, megismertem a mostani párom és békében, szerelemben, szeretetben élünk. Jó, hogy így döntöttem.:)
2013. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy ideje így érzel, az már a vége :( Hogy mi a jobb? Elpazarolni még X évet az életedből arra, hogy boldogtalan legyél, vagy most "letépni a ragtapaszt", megadva az esélyt, hogy kisüssön a nap? Erre szerintem magadtól is tudod a választ...
2013. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én 12 év után váltam el a páromtól. Nagyon nem működött, de szinte az első évektől nem működött, csak épp próbálkoztunk, hátha... Most neki is jobb, és nekem is. Jó kapcsolatban maradtunk, mert nem gyűlölködve váltunk el.
2013. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!