Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Saját lakás vagy család?...

Saját lakás vagy család? Szerintetek hogy döntsek?

Figyelt kérdés

18/L vagyok. Most hatan élünk egy 3+1 szobás lakásban elég szűkösen. Van egy ház, ami a miénk, ott jobban elférnénk, csak eddig nem volt megoldható, hogy oda költözzünk (családi okok miatt). Most felmerült egy ilyen gondolat itthon, hogy a nyáron oda költöznénk mégis (mindkét ház Bp-en belül van), úgy, hogy én a két bátyámmal együtt laknék az emeleten, a húgom meg a szüleim pedig lenn. Az emeletre külön feljáró van a kertből, fenn van konyha meg fürdő is, szóval kvázi teljesen külön lennénk tőlük. Én és az ikerbátyám érettségire készülünk, a másik, aki a féltesóm, egyetemen tanul, mindegyikünknek lenne külön szobája, ahol el tudunk vonulni és tanulni, így persze logikus, hogy miénk az emelet. A gondom nekem azzal van, hogy eddig nem nagyon kellett így "osztoznom" pl. a fürdőszobán senkivel, csak a húgommal, aki 9 éves. Így most kicsit az frusztrál, hogy ha nekem... szóval női gondjaim lesznek, azon a héten is két fiúval összezárva (a féltesóm csak 1 éve lakik velünk), és érdekes lenne, ha olyankor pl. találnának egy véres törölközőt a mosdókagylóban, amit épp áztatok, vagy tele lenne a szekrény tamponnal...

A másik lehetőség, hogy a nagyim lakásába megyek abból a pénzből, amit ezért a házért kapnánk, viszont ugye egyedül élnék, anyuék segítenének anyagilag, amennyire tudnak, de nincs saját keresetem, és jövőre is még csak gimibe járok, viszont így még kényelmesebben el tudnának férni ők a másik házban. Nagyim lakását meg így is kicsit nehézkes fenntartani, hogy nem lakik benne senki, de eladni természetesen nem akarjuk.

Szerintetek hogy döntsek? Mindkettő felé húz egy kicsit a szívem.



2013. ápr. 3. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Maradj a családdal!
2013. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is maradj a családoddal. Az ikerbátyád biztosan megértené. És gondolom h a másik sem teljesen hülye. nekik is lehetnek férfi problémáik. A nagymamád házát sem kellene eladni. Ha lesz saját kereseted persze odaköltözhetnél de addig sztem inkább ne. a nagyid házát addig amíg valaki ne akar/tud beköltözni addig meg érbe lehetne adn8i. Az is hoz egy kis pénzt. Nekünk is van a házunkon kívül egy kis lakásunk amit bérbe adunk , és igaz h nem kérünk túl sok pénzt , de mégis csak több mint a semmi. :))
2013. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a családdal maradnék, főleg, ha csak ennyi a gond, hogy a női dolgaid... Meg lehet azt oldani diszkréten is. Örülj, hogy összetartó család vagytok, ne költözz el egyedül, ha nem muszáj.
2013. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a családdal maradnék! Jól hangzik! És hidd el az női bajokkal sem lesz probléma, nem baj ha "látnak" ilyet is.


21/L

2013. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Czinkapanna válasza:
Szerintem maradj a családdal és a tampon a szekrényben teljesen rendben van ez természetes ezzel nem lesz a tesóidnak gondjaik ha pedig meg van a mensid vigyázz h ne hagyj nyomokat ha lehet én pl ha megvan fürdés után ott alul wc papírral törlöm meg nem törölközővel aztán gyorsan fel teszem a tampont és semmi vér a zuhanyzót pedig be fújom szanitollal az antibakteriális fertőtlenitő és jó illyat van és a fiaim is jöhetnek fürdeni gond nélkül utánam :)))Ezen ne aggódj nők férfiak együtt kell h élljünk ez normális dolog
2013. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megoldás: azokon a napokon használj piros színű törölközőt és ne a mosdóba hanem egy lavórba áztasd be. Szerintem elég gusztustalan a mosdóba rakni, addig hol mostok kezet? És minden áztatás után végigfertőtleníted?
2013. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem újkeletű dolog, hogy a nők menstruálnak, ezt nem tegnap találták fel:)
2013. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is a nagy házba mennék a családdal. Az hogy női dolgok, hát ők is felnőtt emberek, legalábbis már kell, hogy tudják, hogy neked ez mivel jár. Elmondod nekik, vagy veszel szépen egy kis lavórt, vödröt, és ha ilyen van, berakod a csap alá és letakarod, hogy ne lássák. Én mondjuk csak emiatt nem akarnék külön menni, ha egyébként minden rendben.
2013. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!